ArchiDay 2019 podczas targów Warsaw Home

2019-09-26 11:33
ArchiDay 2019 podczas Warsaw Home
Autor: materiały prasowe

ArchiDAY 2019 to wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz, designerów, dekoratorów, stylistów, home stagerów. Odbywa się w dniach 3-6 października 2019 w Ptak Warsaw Expo w ramach targów Warsaw Home.

W planie tegorocznego archiDAY 2019 znajdują się liczne warsztaty, prelekcje, pokazy i wywiady. Na scenie głównej zaplanowano ich ponad 40. Odbędą się ciekawe rozmowy m.in. o rynku biurowym i kontraktowym (pConDAY), o narzędziach marketingowych dla biur architektonicznych, pozyskiwaniu i obsłudze klienta, a także o homestagingu i stylizacji wnętrz. O swoich doświadczeniach opowiedzą m.in. Sotyrys Pantopulos (Digital Effect Design Studio), Jakub Majewski i Łukasz Pastuszka (MooMoo Architects), Krystyna Mikołajska i Ida Mikołajska (Mikołajska Studio) czy Marta Czerkies (Marta Czerkies Home Designer). Gospodarzami sceny głównej będą: Malwina Morelewska (Projekt Mimo), Martyna Banaszczuk (B-Design), Jędrzej Turant i Izabella Dębek (Akademia Stagingu).

W archiDESK Studio toczyć się będą inspirujące rozmowy o produktach i rozwiązaniach. Goście będą mieli okazję poznać wyjątkowych ludzi, którzy z pasją tworzą swoje marki. Transmisje rozmów będzie można oglądać również na platformie archidesk.pl. Wywiady i spotkania w archiDESK Studio poprowadzą: Iza Gemzała (ProstyPlan.pl), Justyna Siejka (HSH PR), Maciej Turski (Futunext).

Przez wszystkie 4 dni wydarzenia zaplanowano bezpłatne warsztaty z oprogramowania, tj.: SketchUp + VRay, pCon Planner i Archicad.

W ramach interaktywnej przestrzeni wystawowej zaprezentowane będą m.in. rozwiązania Augmented & Virtual Reality oraz strefę „Kto pyta, nie błądzi”. W ramach niej architekci i projektanci będą mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami, m.in. „Jak dobrze prezentować portfolio w sieci” (konsultacje prowadzi Zuzanna Dominów / Homebook) czy „Jak optymalizować kampanie reklamowe na Facebooku” (Piotr Płuciennik / Profundo). To wszystko w ramach interaktywnej przestrzeni głównego partnera tegorocznej edycji archiDAY – Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

W tym roku archiCAFE zaplanowano w nowej, powiększonej odsłonie. To miejsce na rozmowy, networking, pyszną kawę przy muzyce na żywo, gdzie wspólnie z chefem Tomaszem Gąsiorkiem goście archiDAY odbędą podróż kulinarną przez smaki świata, a zaproszeni prelegenci opowiedzą o swoich inspiracjach i obserwacjach w opowieściach z cyklu „Architekt w podróży”.

Bezpłatna rejestracja odbywa się na stronie www.archiday.pl, gdzie dostępny jest również harmonogram i program wydarzenia. Rejestrując się na archiDAY, goście otrzymują także VOUCHER uprawniający do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na targi Warsaw Home.

ArchiDay 2019 podczas Warsaw Home
Autor: materiały prasowe