Ta aranżacja wnętrz to męski glamour we włoskim klimacie. Jeśli szukasz inspiracji, jak urządzić mieszkanie w bloku, zobacz mieszkanie Huberta. Właściciel kupił niewielkie mieszkanie w bloku (45 m2) i sam je urządził. Wnętrza urządzone były bardzo kobieco, w kolorach brzoskwini i moreli, ale miały idealny rozkład i dobrą energię. Mimo że mieszkanie jest niewielkie (znajduje się w nim salon z kuchnią, malutka sypialnia, garderoba oraz łazienka), sprawia wrażenie przestronnego. Hubert nie musiał robić dużego remontu, mógł skupić się na aranżacji wnętrz. Oto męskie wnętrza pełne elegancki i dobrego stylu.

Męska wnętrza aranżacja

- Lubię we wnętrzach naturalne materiały, szkło, plastik i metal odpadają. Stąd w mojej aranżacji wnętrz skórzane kanapy i łóżko, „krowy” na podłogach, „kozy” w roli narzuty oraz imitująca cielęcą skórę tapeta - opowiada. - Do tego ciemne drewno na podłodze, białe stoliki oraz kamień na ścianach w kuchni i łazience. Został po poprzednich właścicielach, ale podobał mi się – dodaje.
Wystrój wnętrza? - Męskie wnętrza to glamour we włoskim klimacie. Wystrój wnętrz jest szykowny, ale przyjazny, do mieszkania, a nie tylko do patrzenia. Ale choć miałem wizję jak urządzić mieszkanie, planu od A do Z nie było, po prostu chodziłem od sklepu do sklepu i kupowałem kolejne rzeczy: meble i dodatki, o których pomyślałem, że pasowałyby do wnętrza. Udało mi się, i to jak! Świetnie się tu mieszka, znajomi dobrze się u mnie czują, a znajomy architekt wnętrz powiedział, że odwaliłem kawał dobrej roboty, i zachęcił do dalszej pracy.