Dobrego Wnętrza Spotkania ze Sztuką - I edycja

 Aukcja Sztuki

"Dobrego Wnętrza Spotkania ze Sztuką" to nowy projekt realizowany przez miesiecznik "Dobre Wnętrze" - cykl imprez, podczas których uczetnicy moga przy kolacji wysłuchać wykładu Piotra Sarzyńskiego o sztuce, a potem wziąć udział w aukcji sztuki

Fot. Jacek Marczewski

27 marca 2019 roku odbyła się pierwsza edycja "Dobrego Wnętrza Spotkań ze Sztuką". Wydarzenie miało miejsce w Hotelu Bellotto, a jego punktem kulminacyjnym była aukcja sztuki, na której licytowano obrazy m.in. Normana Leto, The Krasnals i Tymka Borowskiego.

Aukcję poprzedziła kolacja, która odbyła się w Sali Żółtej Hotelu Bellotto. W sympatycznej, kameralnej atmosferze goście mogli też wysłuchać prezentacji naszego eksperta Piotra Sarzyńskiego, poświęconej rynkowi młodej sztuki i jej roli we wnętrzu. Właściwa aukcja rozpoczęła się w Sali Kolumnowej, w której goście mogli też dokładnie przyjrzeć się wystawionym na licytację obrazom i wymienić spostrzeżenia. Kuluarowym rozmowom towarzyszył niemały entuzjazm. Szczęśliwym nabywcom dzieł sztuki serdecznie gratulujemy.

Katalog aukcji

Ocena: 0
Zdjęcia: Jacek Marczewski

POLECANE ARTYKUŁY