Wygodne suszenie ubrań? Jest na to sposób!

 Suszarki Electrolux

Fot. Mat. prasowe Electrolux

Gdyby ktoś pokusił się o stworzenie rankingu najbardziej nielubianych prac domowych, rozwieszanie ubrań i prasowanie znalazłoby się z pewnością na wysokiej pozycji. Te czynności zabierają nam czas i domową przestrzeń! Ile razy potykaliśmy się o suszarki rozstawione w starannie urządzonym salonie? Albo kapało nam na głowę podczas kąpieli w wannie? Czas to zmienić!

Gdzie i jak suszyć pranie? To zawsze jest kłopot. Rozstawiamy metalowe lub plastikowe suszarki w pokojach, garderobach lub wieszamy nad wanną. Latem możemy pranie wystawić na zadaszony balkon lub do ogrodu. Zimą jest to problem, zwłaszcza w małym mieszkaniu, kiedy w domu podczas suszenia pachnie wilgocią, a pranie przechodzi zapachami z gotowania. Może warto pomyśleć o suszarkach kondensacyjnych? Nie potrzebują one dodatkowych instalacji ani miejsca - możemy je ustawiać na pralce. Dodatkową korzyścią, z posiadania suszarki oprócz oszczędności miejsca, jest także czas poświęcony na rozwieszanie prania, a potem prasowanie. Warto wiedzieć, że nowoczesne urządzenia nie niszczą ubrań. Nie są one ani pogniecione, nie mechacą się, a delikatne tkaniny się nie kurczą.

W suszarce wysuszysz ubrania wykonane z wełny i jedwabiu

Jak sprawić, by nasze ulubione ubrania służyły nam jak najdłużej? Niezbędna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Jednym z przykładów troski o ubrania, jest używanie suszarki, która dostosowuje przebieg cyklu suszenia do rodzaju tkaniny. Chroni odzież przed powstawaniem zagnieceń, pomaga zachować ich miękkość oraz kształt – nawet w przypadku delikatnego jedwabiu. Niska temperatura oraz specjalne ruchy bębna dają pewność bezpiecznej pielęgnacji. Specjalny program odpowiednio dostosowuje ruchy bębna, chroniąc odzież przed ich zbiegnięciem się, co jest kluczowe w przypadku wełny. W suszarce DelicateCare taka pielęgnacja jest zagwarantowana certyfikatem Woolmark Blue.

 Suszarka Electrolux

Fot. Mat. prasowe Electrolux

Parą odświeżysz ubrania w kwadrans

Nowoczesne suszarki wyposażone są w funkcję odświeżania za pomocą pary. Ten krótki program sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy się spieszymy, a zależy nam na nienagannym wyglądzie bluzki, marynarki czy sukienki. Dzięki temu możemy też w bardzo krótkim czasie przywrócić ich świeżość. W suszarce z linii Delicatecare wystarczy tylko 16 minut, by usunąć z naszych ulubionych ubrań wszystkie zagniecenia i zapachy.

Dzięki suszarce nie musisz prasować

Wiele osób uważa, że w swojej łazience nie ma miejsca na suszarkę. Jednak jest to doskonałe rozwiązanie do niewielkiego pomieszczenia. Suszarkę możemy ustawić na pralce, dzięki czemu nie zajmuje ona dodatkowej powierzchni. Wystarczy przełożyć wybrane elementy garderoby z pralki do bębna urządzenia i gotowe! W ten sposób nie tylko nie tracimy dodatkowego miejsca w łazience i nieestetycznego widoku ubrań rozwieszonych na przenośnej suszarce lub nad wanną, ale unikamy także czasochłonnego prasowania. Aby tak zrobić, potrzebny jest specjalny łącznik, który zapewni sprzętom stabilność. Electrolux wyposażył ten niezbędny element w praktyczny gadżet, a mianowicie wysuwaną półkę. Idealną do stawiania kosza na suche pranie.

NIE PRZEGAP

5 powodów, dla których warto używać suszarki Delicatecare

1.    Zyskasz czas - zapomnisz o rozwieszaniu prania i prasowaniu
2.    Nie tracisz przestrzeni – koniec z suszarką rozstawioną na środku salonu
3.    Odświeżysz ulubione ubrania w kwadrans – para usunie zapachy oraz zagniecenia
4.    Bezpiecznie wysuszysz w niej wszystkie ubrania – nawet te wykonane z wełny czy jedwabiu
5.    Będziesz się cieszyć jej pracą przez długi czas – silniki posiadają 10-letnią gwarancją

Suszarka Electrolux posiada 10-letnią gwarancją

Zyskując czas i przestrzeń, zyskujesz także… trwałość oraz efektywność działania. Produkty Electrolux DelicateCare są energooszczędne i zachowują najwyższą wydajność działania przez cały okres eksploatacji. Silniki objęte są 10-letnią gwarancją, co daje nam pewność, że będziemy mogli cieszyć się efektem ich pracy przez długi czas.

 

 

Artykuł powstał przy współpracy z marką Electrolux: www.electrolux.pl

Ocena: 5
Zdjęcia: Mat. prasowe Electrolux

POLECANE ARTYKUŁY