Zmywanie naczyń bez bólu pleców? Poznaj zmywarki ComfortLift®

2018-12-07 8:19

Wigilia, świąteczny obiad i kolacja spędzone w rodzinnym gronie. Stoły zastawione półmiskami z tradycyjnymi, świątecznymi daniami, niezliczone godziny rozmów, wspomnień i kolędowania… Ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zamykamy za gośćmi drzwi, a naszym oczom ukazuje się piramida naczyń niecierpliwie czekających na zmywanie. Wtedy z pomocą przychodzi ComfortLift®!

Rewolucja w zmywaniu naczyń

ComfortLift® to pierwsza na świecie zmywarka, która podnosi Twój komfort zmywania... dosłownie. Jej innowacyjny dolny kosz podnosi się płynnie do góry, dzięki czemu zyskujesz łatwy dostęp do wszystkich naczyń. Kosz można unieść na wygodną dla siebie wysokość, by z łatwością wkładać i wyjmować naczynia ze zmywarki, bez konieczności głębokiego schylania się. Jego opuszczanie odbywa się równie płynnie i gładko, za sprawą lekkiego popchnięcia w dół, co gwarantuje bezpieczeństwo delikatnych naczyń. Odblokowanie jest równie intuicyjne – wystarczy unieść i przytrzymać uchwyt.

Rewolucja w zmywaniu:  zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem
Autor: Electrolux Rewolucja w zmywaniu:  zmywarka Electrolux ComfortLift z podnoszonym dolnym koszem

3 razy lepsze efekty suszenia


Satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku to gwarancja skutecznego zmywania. W odróżnieniu od standardowych ramion spryskujących FlexiSpray porusza się w kilku różnych płaszczyznach. Dzięki temu woda dociera do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając 3 razy lepsze efekty zmywania. I to niezależnie od ich ilości i stopnia zabrudzenia naczyń.

Zmywarka ComfortLift® posiada również system PerfectFit umożliwiający precyzyjne dopasowanie urządzenia do szerokości i wysokości mebli kuchennych. Dzięki temu, mimo pojawienia się nowego sprzętu, stylistyka wnętrza pozostaje nienaruszona. Z kolei zawiasy ślizgowe umożliwiają montaż urządzenia nawet we frontach bez cokołów, co daje wiele możliwości aranżacji. Kolejnym wygodnym rozwiązaniem, które nie ingeruje w design kuchni, jest funkcja TimeBeam. Czas pozostały do końca cyklu zmywania wyświetla się po prostu na podłodze.

Tym, którzy lubią na Święta gościć bliskich i przyjaciół, zmywarka ComfortLift® gwarantuje bezpieczeństwo mycia nawet najdelikatniejszych naczyń. Inteligentne uchwyty SoftGrip oraz SoftSpikes, które stabilnie utrzymują kieliszki w trakcie cyklu mycia, zabezpieczając je przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W trosce o delikatne szkło powstał specjalny program GlassCare 45°, który zmywa naczynia w niższej temperaturze, niwelując szok termiczny.

Dzięki technologii AirDry drzwi zmywarki otwierają się automatycznie w ostatniej fazie cyklu zmywania. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń i jednoczesne pozbycie się zacieków oraz obniżenie zużycia energii. Teraz masz pewność, że ze zmywarki wyjmiesz idealnie suche i perfekcyjnie czyste naczynia. Dodatkowo technologia AirDry gwarantuje najwyższą energooszczędność, nawet w postaci klasy A+++ i nie tylko w standardowym programie Eco. Zmywarka nie zużywa energii pomiędzy cyklami, ponieważ funkcja OutOff automatycznie wyłącza ją po 5 minutach od zakończenia cyklu.

Zmywarka Electrolux ComfortLift: suszenie naczyń trwa tylko chwilę
Autor: Electrolux Zmywarka Electrolux ComfortLift oferuje błyskawiczne suszenie naczyń. Wszystko za sprawą systemu AirDry, który w końcowej fazie pracy urządzenia uchyla drzwi na szerokość 10 cm, a tym samym umożliwia dopływ powietrza do gorących i wilgotnych naczyń.

ComfortLift® z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie klasę i styl. Eleganckie, a zarazem nowoczesne wzornictwo doskonale pasuje do każdej kuchni. Wyjątkowe połączenie stylu i najlepszej technologii zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017.

Najważniejszy jest Twój komfort

Wybierając zmywarkę ComfortLift®, masz pewność, że kupujesz urządzenie wyposażone w najlepsze technologie ułatwiające Ci codzienne, domowe życie. W szczególnych sytuacjach, takich jak świąteczne spotkania, również możesz liczyć na moc ComfortLift®, by cieszyć się idealnie czystymi naczyniami – bez wysiłku.