Miedziane podarki: pomysły na modne prezenty z miedzi! Garnki miedziane od Mikołaja!

Miedziane prezenty na święta to idealny pomysł dla admiratorów gotowania i aranżacji wnętrz. Miedziane garnki, dodatki, akcesoria to wnętrzarski hit, który doceni każdy miłośnik stylowego gotowania.

Zaparzacz tłokowy do kawy w kolorze miedzi
Czajnik w kolorze miedzi
akcesoria kuchenne miedziane
Butelka termiczna w kolorze miedzi
Miedziany garnek z pokrywką

Miedziane dodatki do wnętrz są wciąż w trendzie wschodzącym. Miedziane garnki, pojemniki na żywność, miedziane czajniki czy nawet zaparzaczki do kawy modnie ubiorą wnętrze kuchni miłośnika urządzania wnętrz i pasjonata gotowania. Co takiego w miedzi jest, że warto jest ją mieć?

Czytaj też: Miedziany stolik ZRÓB TO SAM >>>

Miedziane garnki: uroda gotowania w miedzi

Równomierne rozłożenie temperatury gotowania to główna i najważejsza cecha gotowania w garnkach miedzianych. Dzięki temu gotowanie w miedzianych garnkach zdecydowanie skraca czas przygotowywania potraw i oszczędza zużywaną na ten cel energię. Przygotowywane w miedzianych garnkach potrawy z łatwością osiągną efekt kruchych wewnątrz i chrupkich na zewnątrz. Krótrze dotowania potraw to także gwarancja zdrowszych potraw, większej ilości zachowanych witamin i bardziej intensywnych aromatów.

Czytaj też: Jak czyścić miedź? >>>

Miedziane garnki są też niezwykle atrakcyjne wizualnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotowywaną w miedzianym naczyniu potrawę zaserwować bezpośrednio na stole (z odpowiednią podkładką żaroodporną). Miedziane garnki pięknie też wyglądają wyeksponowane na widoku w kuchni. Zawieszone na przyściennych relingach czy ponad wyspą kuchenną stanowić mogą główną i determinującą pozostałe elementy wyposażenia dekorację kuchni czy aneksu otwartego na salon.

Czytaj też: Miedziane oświetlenie >>>

Ocena: 0
Tekst: Agnieszka Zawadzka Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY