Kolekcję urządzeń kuchennych Franke Crystal tworzą okap, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza oraz zlewozmywak z baterią. Pięknie zaprojektowane urządzenia, wykończone trwałą, uniwersalną stalą szlachetną i eleganckim szkłem, zachwycają na każdym polu. Liczne funkcje i udogodnienia ułatwiają zaś pracę w kuchni.

Z pomocą piekarnika do zabudowy CR 913 lub CR 982 wyczarujemy wyśmienite dania, które na długo zapadną w pamięć naszym gościom. Pomoże nam w tym 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17 funkcji, wśród których znajdziemy m.in. delikatne pieczenie, wyrastanie ciasta czy BBQ. Piekarniki z linii Crystal wyposażone zostały także w udoskonalone programy pieczenia, takie jak Menu Kompletne, Pizza Menu oraz program Wellness. Dla spóźnionych gości dania możemy szybko podgrzać w kuchence mikrofalowej. Crystal do zabudowy posiada 3 funkcje grzania, w tym grill.

Kolacja we dwoje czy wieczorna impreza ze znajomymi? Na płycie grzewczej Crystal powstaną potrawy idealne na każdą okazję. Płyty gazowe wyposażone zostały w wysokowydajne „płaskie” palniki umożliwiające szybsze gotowanie i jednocześnie ograniczające zużycie gazu. Dodatkowa żeliwna podstawka pod WOK będzie zaś idealnym rozwiązaniem dla miłośników kierunków azjatyckich. Dzięki niej patelnia jest równomiernie ogrzewana od spodu i po bokach. Płyty indukcyjne Crystal posiadają wygodne pole łączone Flexi, na którym bez problemu postawimy garnki niestandardowych rozmiarów. Funkcja Booster zapewni szybkie i zarazem energooszczędne gotowanie.

Okap kuchenny Crystal pochłonie wszelkie zapachy przyrządzanych potraw i nie zakłóci rozmów przy stole. To bardzo ważne, gdy nasza kuchnia łączy się z salonem. Nowoczesny silnik Energy zastosowany w urządzeniu umożliwia osiągnięcie wyższej wydajności nawet o 30% i niższej głośności o 3 dB (A) względem standardowych silników stosowanych w okapach dostępnych na rynku.

Należący do kolekcji zlewozmywak Crystal, nagrodzony prestiżowym znakiem Red Dot award 2015, zaskakuje oryginalnym przełamaniem surowości stali szklanymi elementami, idealnie wpasowanymi w zagłębienia zlewozmywaka. Projekt zlewozmywaka Franke Crystal jest efektem nowoczesnego podejścia do tworzenia armatury kuchennej, gdzie oryginalne wzornictwo łączy się z funkcjonalnością.

Linia Franke Crystal urzeka pięknem i minimalistyczną formą, jest kwintesencją szwajcarskiej precyzji i dbałości o detale, co sprawia, że to doskonały wybór na lata. Dzięki kolekcji Franke Crystal stworzymy przestrzeń elegancką, a jednocześnie komfortową, idealną do spotkań towarzyskich.

Więcej informacji o kolekcji znajdziesz na www.franke.pl