Sprytne sposoby na ukrycie małego AGD w kuchni

2022-10-01 1:36 Materiał sponsorowany

Kuchnia to jedno z miejsc, które powinny kojarzyć się z porządkiem. Poukładane naczynia, segregowane sztućce i sprzęt AGD to przecież podstawa dla każdego kucharza. W praktyce wygląda to jednak zwykle zupełnie inaczej, a o tym gdzie zostawiłeś blender, toster lub kawiarkę przypominasz sobie zwykle w ostatnim momencie. Są jednak proste sposoby, aby zapobiec bałaganowi. Wystarczy sprawdzić kolekcję renomowanej, niemieckiej firmy Hettich, a zarządzanie miejscem stanie się proste.

Hettich
Autor: materiały prasowe

Poznaj wygodny system SlideLine M

System SlideLine M to połączenie praktycznych drzwi przesuwnych z elementem ozdobnym. Wykorzystanie systemu prowadnic Silent System sprawia, że fronty przesuwają się bezgłośnie w obu kierunkach, otwierania i zamykania, a także w kierunku kolizji nie ograniczając w żaden sposób przestrzeni we wnętrzu szafki. Elementy amortyzujące sprawiają, że z kuchni możesz korzystać nawet w środku nocy bez ryzyka obudzenia domowników.

W prosty sposób można zaaranżować przestrzeń w kuchni dokładnie tak, jak jest potrzebna. Koniec z rozrzuconym dookoła, zakurzonym i zatłuszczonym sprzętem. Teraz wszystko dostępne będzie na wyciągnięcie ręki.

Prosty montaż powoduje, że SlideLine M można wykorzystać we wszystkich popularnych systemach meblowych bez względu na to, czy fronty są wykonane z płyty wiórowej, szkła, czy mają krawędź z aluminium. Elementy jezdne montuje się poprzez wciśnięcie, a do regulacji nie są potrzebne żadne narzędzia. Części montażowe łatwo dopasować do różnych grubości półek i wieńców, wystarczy wybrać odpowiedni profil i gotowe. SlideLine M sprawdzi się do wieńców od 15 do nawet 25 mm.

Zaletą SlideLine M jest możliwość całkowitego zamaskowania profili jezdnych. Dzięki temu cała konstrukcja prezentuje się elegancko i minimalistycznie, a w każdej kuchni będzie wyglądała doskonale.

SlideLine M
Autor: materiały prasowe

Czym wyróżniają się prowadnice Quadro do wysuwanych półek?

Zastanów się, jak często irytowały Cię niedokładnie wykonane szuflady. Ciągłe zacinanie się prowadnic, niestabilne podparcie i wrażenie, że cała zawartość zaraz wysypie się na podłogę? Nigdy więcej! Prowadnice Quadro to zupełnie nowy standard w projektowaniu szuflad kuchennych. Wykorzystanie profili o specjalnej geometrii sprawia, że szuflady chodzą lekko i płynnie nawet pod dużym obciążeniem. Wytrzymałe łożyska kulkowe zapewniają idealnie cichą obsługę nawet wtedy, gdy całą przestrzeń wypełnisz po brzegi.

Starannie opracowane rozwiązania powodują, że z prowadnic Quadro będziesz korzystał latami. Zapomnij o konserwacji, naprawach i wymianie. To rozwiązanie, które działa sprawnie, aby domownicy mogli skupić się na gotowaniu. Z rozwiązaniami Quadro nie trzeba już szukać specjalnego miejsca na ciężki blender albo robota planetarnego. Wystarczy włożyć je do szuflady. W zależności od modelu prowadnicy udźwig szuflady to od 30 do nawet 50 kg.

Wiele osób obawia się o wyposażenie kuchni, kiedy w domu pojawiają się małe dzieci. Z prowadnicami Quadro jest to zupełnie niepotrzebne. Wszystkie elementy przechodzą testy obciążeniowe, bezpieczeństwa oraz w komorach klimatycznych. W ten sposób producent gwarantuje, że jego wyroby doskonale radzą sobie z codziennymi warunkami użytkowania. Ciekawym rozwiązaniem jest też blokada, która chroni przed niezamierzonym wsunięciem półki. Możesz zarządzać sprzętem AGD dokładnie tak jak lubisz, wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Postaw na WingLine zamiast tradycyjnych frontów

Zwykle słabym punktem w kuchennej zabudowie są fronty, które po otwarciu skrzydła zajmują mnóstwo miejsca. Rozwiązanie to jest wprawdzie najczęściej spotykane lecz jednak trudne do zastosowania w miejscu, gdzie mamy mało wolnej przestrzeni na otwarcie tradycyjnej szafki.

Innowacyjne rozwiązania marki Hettich to również system drzwi przesuwno-składanych WingLine. Zaletą tego innowacyjnego rozwiązania jest dostęp do całej szafki za jednym naciśnięciem dzięki technologii Push to move oraz Push to move Silent.

Wykorzystując to rozwiązanie od razu zyskujemy panoramiczny wgląd w całą zawartość szafki. Koniec z wyciąganiem każdego elementu wyposażenia, aby zobaczyć, co kryje się daleko z tyłu.

W zależności od modelu fronty WingLine dostępne są w wariancie do drzwi zwykłych, wielkoformatowych oraz wyjątkowo ciężkich, nawet do 25 kg. Rozwiązanie okazało się na tyle innowacyjne, że otrzymało nagrody Good Design Award oraz reddot Award i to rok po roku!

Choć może się wydawać, że rozwiązania stosowane przez firmę Hettich to drobiazgi, zupełnie zmieniają one doznania płynące z korzystania z kuchni. Można je wykorzystać zarówno w kuchni domowej, jak i pomieszczeniu socjalnym w biurze, gdzie wszystkie sprzęty narażone są na znacznie większe zużycie. Eleganckie, proste i wytrzymałe mechanizmy sprawiają, że nareszcie można wykorzystać pełen potencjał szaf i szuflad. Jeszcze nigdy utrzymanie porządku wśród wyposażenia kuchni nie było tak proste.

WingLine
Autor: materiały prasowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE