Prosty wybór urządzeń kuchennych

2021-07-30 17:48 Materiał sponsorowany

Trzy linie urządzeń idealnie dopasowanych do naszych potrzeb. To propozycja Franke, jednego z nielicznych producentów oferującego pełne spektrum niezbędnych sprzętów do kuchni. Od zlewozmywaków i baterii, poprzez okapy, po zaawansowane piekarniki i płyty. A to wszystko w ramach trzech linii: Mythos, Maris, Smart.

Franke
Autor: materiały prasowe FRANKE

Spis treści

  1. Mythos – kuchnia dla wymagających
  2. Maris – kuchnia rodzinna
  3. Smart – kuchnia dla początkujących

Kuchnia to miejsce, w którym jak nigdzie indziej liczy się wygoda. Tutaj czerpanie pełnej radości z gotowania możliwe jest jedynie wówczas, gdy mamy funkcjonalne urządzenia. Ale każdy z nas gotuje inaczej i ma wobec kuchni różne oczekiwania. Dlatego Franke proponuje trzy przemyślane i sprofilowane linie kuchennych sprzętów. W ramach każdej z nich znajdziemy najnowszej generacji piekarniki i płyty indukcyjne. A także kuchenki mikrofalowe, urządzenia kompaktowe i okapy.

Do tego również funkcjonalne zlewozmywaki i baterie zapewniające maksimum wygody w strefie zmywania. Bez względu na to czy kuchnia jest miejscem kulinarnych eksperymentów i popisów, służy nam do sprawnego przygotowywania kilku posiłków dziennie, czy też używamy jej sporadycznie, Franke ma dla nas konkretną, gotową odpowiedź.

Mythos – kuchnia dla wymagających

Najwyższa linia urządzeń Franke. To sprzęty dla pasjonatów gotowania, tych, którzy poszukują nowych smaków i ciekawych przepisów. Linia Mythos ma minimalistyczny styl, ale oferuje nowoczesne, zaawansowane rozwiązania. Są nimi programy automatyczne, które znajdziemy w piekarnikach i płytach indukcyjnych. Prowadzą nas one przez proces gotowania krok po kroku pokazując informacje na wyświetlaczu. Wśród piekarników są modele z funkcjami parowymi – gotowanie na parze i pieczenie z parą.

Z kolei płyty indukcyjne same wykrywają naczynia i mogą mieć nawet 8 aktywnych pól. Linię dopełnia stylowe wyposażenie strefy zmywania. Wśród nich warto zwrócić uwagę na nowe minimalistyczne stalowe zlewozmywaki z perfekcyjnymi detalami oraz baterie stalowe o kwadratowym przekroju podstawy i spłaszczonej wylewce. Idealne dla podążających za trendami, szczególnie, że Franke oferuje baterie w niezwykle modnych obecnie wykończeniach czarnym macie oraz czarnej stali szlachetnej.

Linia Mythos
Autor: materiały prasowe FRANKE Linia Mythos
Linia Mythos
Autor: materiały prasowe FRANKE Linia Mythos

Maris – kuchnia rodzinna

To propozycja do domów, w których dużo się gotuje. Wszędzie tam, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora, każdy ruch musi być efektywny, a AGD przyjazne i pomocne. Urządzenia Maris zaprojektowane są do szybkiego gotowania i idealnego pieczenia. Nowe piekarniki są pojemne i intuicyjne w obsłudze, co ułatwiają chowane pokrętła. W płytach z kolei mamy programy automatyczne, a możliwość łączenie dwóch sąsiednich pól w jedno duże to idealne rozwiązanie podczas gotowania w długich naczyniach.

Na linię Maris składają się urządzenia o harmonijnym designie. Do strefy zmywania przeznaczone są zlewozmywaki z praktycznego Fragranitu+ dostępne w kilku kolorach i konfiguracjach komór. Bez problemu dobierzemy do nich baterię, bo ich kwadratowe w przekroju podstawy mają różne kolory. Wszystkie urządzenia z linii Maris są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne dla dzieci.

Linia Maris
Autor: materiały prasowe FRANKE Linia Maris

Smart – kuchnia dla początkujących

Pierwszy raz urządzasz kuchnię? A może korzystasz z niej sporadycznie? Linia Smart to urządzenia szybkie w obsłudze i przystępne cenowo. Można zdecydować się na jeden z energooszczędnych piekarników lub płytę indukcyjną z programami automatycznymi. Dzięki nim przygotowanie każdego dania lub ciepłej przekąski nie sprawi kłopotu nawet mało doświadczonym kucharzom. Jeśli zaś wyjątkowo trzeba będzie podjąć gości, dwa sąsiadujące pola indukcji można połączyć w jedno większe. Smart to uniwersalne, ale pełne charakteru wzornictwo. W ramach linii znajdziemy urocze pastelowe okapy w kilku odcieniach, które nadadzą wyrazu nawet najmniejszej kuchni. Całość linii uzupełniają niezawodne stalowe zlewozmywaki i bezbłędnie do nich pasujące kompaktowe baterie. Smart to kolekcja dająca swobodę w aranżacji każdego wnętrza.

Linia Smart
Autor: materiały prasowe FRANKE Linia Smart

Prosty podział urządzeń na trzy kompletne linie jest gotową podpowiedzią. Idealne rozwiązanie szybko znajdą zabiegani projektanci, ale też użytkownicy indywidualni, którzy boją się popełnienia błędu. Bo urządzenia z jednej linii są ze sobą spójne wzorniczo i dopasowane w każdym detalu. Mythos, Maris i Smart to gwarancja znalezienia wyposażenia kuchni w naszym stylu, zgodnego z potrzebami i dostosowanego do możliwości naszego portfela. Więcej na www.franke.pl

Franke
Autor: materiały prasowe FRANKE