Postaw na indukcję! Swoboda w gotowaniu i aranżacji kuchni

2018-11-01 5:00

Płyty indukcyjne podbijają polskie kuchnie. Zalety tych sprzętów można wymieniać długo: bezpieczne w użytkowaniu, wygodne, energooszczędne, estetycznie wykonane. Co więcej, można je bardzo łatwo włączyć w aranżację każdego pomieszczenia. Najlepszy przykład stanowią płyty indukcyjne firmy Electrolux.

Stworzone dla profesjonalistów, dostosowane do Twoich potrzeb

Od blisko 100 lat sprzęty Electrolux znajdują zastosowanie w profesjonalnych kuchniach na całym świecie, a potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest zaufanie, którym obdarzyli je najlepsi szefowie kuchni. Doskonały smak i wygląd potraw to efekt, który przy użyciu sprzętów Electrolux uzyskasz również we własnej kuchni. Prywatna przestrzeń jest najważniejsza, dlatego z dbałością o każdy detal powstają sprzęty dostosowane do stylu życia każdego z nas.

Dlaczego indukcja? Zalety rozwiązania

Gotowanie indukcyjne to najszybsza droga do wspaniałego smaku, a instalacja płyty wcale nie jest trudna! Dzięki funkcji elastycznego zarządzania mocą Flexi-Power możesz zainstalować płytę nawet w starym budownictwie. Wystarczy ustawić moc płyty w zakresie 1500 W do 7200 W i wybrać zasilanie z 1 lub 2 faz. Nie musisz od razu remontować całej kuchni, ponieważ płytę indukcyjną możesz zainstalować nawet w starym blacie. Ponadto płyta zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym, ponieważ nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym – jeśli na płycie nie ma naczyń, pola grzejne nie działają. A dzięki precyzyjnej regulacji mocy płyta indukcyjna jest również energooszczędna.

Najpłytsza płyta indukcyjna*

SLIM-FIT to najpłytsza* płyta indukcyjna dostępna na polskim rynku, która bez przeszkód może zastąpić płytę elektryczną lub gazową. To kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i ogromna elastyczność montażu nawet w cienkich blatach. Dzięki unikalnemu systemowi OptiFix™ po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór: bez specjalnej przegrody w meblu i bez otworów wentylacyjnych na froncie.

Mistrzowskie technologie

Funkcje zastosowane w płycie SLIM-FIT dają nieskończone pole do kulinarnych popisów. Elastyczne pola grzewcze Infinite™ automatycznie dostosowują się do rozmiaru i kształtu naczyń, a funkcja FlexiBridge pozwala na łączenie ze sobą pól grzewczych na 3 różne sposoby. Dzięki funkcji Hob2Hood możesz w pełni skupić się na gotowaniu. Płyta samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

Wybierz płytę indukcyjną, by gotować szybciej, bezpieczniej i osiągać jeszcze lepszy smak ulubionych potraw!

*W porównaniu do konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów.