Kuchenne nowości. Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność twojego wnętrza?

W kuchni spędzamy więcej czasu niż w innych pomieszczeniach w domu. Nic dziwnego, kuchnia zawsze była i będzie sercem każdego domowego ogniska. Dlatego ważne jest, by jednocześnie była jak najbardziej funkcjonalna i spełniała wszystkie estetyczne upodobania domowników.

Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność kuchni?
Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność kuchni?
Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność kuchni?
Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność kuchni?
Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność kuchni?

Sprawdź wybrane przez nas produkty:

Mariaż funkcjonalności i piękna

Fuzja estetyki i funkcjonalności to podstawa każdego projektu kuchni marki ernestrust. Rozwiązania, jakie prezentuje istniejąca od 50 lat polska firma, zyskują uznanie tak w kraju, jak i poza jego granicami. Jednym z najbardziej cenionych rozwiązań firmy ernestrust jest system półwyspu z lustrzaną nogą. Dzięki podnośnikom można go z łatwością opuszczać i podnosić, co pozwala dostosować jego wysokość do potrzeb każdego użytkownika, bez względu na wiek i wzrost.

 Trendy ErnestRust

Projekt kuchni Q12

Fot. mat. pras. ernestrust

Ciekawym rozwiązaniem zaprezentowanym przez markę ernestrust jest drewniana nadbudowa z wnęką umiejscowioną tuż nad płytą kuchenną. Wnęka jest doskonałym miejscem na przyprawy, oleje i inne przydatne podczas gotowania produkty. Dzięki temu nie musimy biegać po całej kuchni w poszukiwaniu najpotrzebniejszych przypraw, ponieważ wszystko mamy pod ręką. Pojemne szuflady, które umieszczone są tuż pod płytą grzewczą, wypełnione są akcesoriami do gotowania i produktami spożywczymi, z których najczęściej korzystamy podczas przygotowywania posiłków.

 Funkcjonalne rozwiązania od ernestrust

Wnęka tuż przy płycie kuchennej to doskonałe miejsce do przechowywania przypraw i innych przydatnych podczas gotowania produktów

Fot. mat. pras. ernestrust

Zielona wyspa w sercu kuchni

Kuchenne aranżacje enernestrust charakteryzują się spójnością, są bardzo dobrze przemyślane i dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Wszystkie meble i zabudowa wykonywane są na zamówienie, dlatego przestrzeń kuchenna przypomina perfekcyjnie działający organizm, a nie rząd losowo umieszczonych mebli i sprzętów. We współczesnych kuchniach wyspa jest już elementem obowiązkowym. Nie inaczej jest w projektach ernestrust, gdzie wyspa to autonomiczny, w pełni funkcjonalny mebel. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyspy ernestrust, które w centralnej części blatu pokryte są rabatami kwiatów lub zielnikiem. Zwłaszcza ten drugi wariant jest opcją, którą doceni każdy miłośnik gotowania. Świeże zioła pięknie prezentują się na tle drewnianych mebli, a ich aromat rozchodzi się po całej kuchni. W takim otoczeniu przygotowywanie posiłków jest czystą przyjemnością.

 Trendy ErnestRust

Projekt kuchni R5/Q1

Fot. mat. pras. ernestrust

Jednym z największych wyzwań każdej kuchni są dolne szafki, które po brzegi wypełnione są garnkami lub zastawą stołową. Nierzadko, by znaleźć konkretny garnek lub naczynie, musimy nieźle się nagimnastykować. W wyspach ernestrust zamiast dolnych szafek wykorzystano głębokie szuflady, które zapewniają łatwy i szybki dostęp do zawartości mebla bez marnowania czasu na szukanie i nadwyrężania kręgosłupa.

 Trendy ErnestRust

Projekt kuchni Q12

Fot. mat. pras. ernestrust

Ocena: 0
Tekst: Barbara Ruppel Zdjęcia: mat. pras. ernestrust

POLECANE ARTYKUŁY