Kuchenne nowości. Jakie rozwiązania poprawią funkcjonalność twojego wnętrza?

2020-04-06 12:22

W kuchni spędzamy więcej czasu niż w innych pomieszczeniach w domu. Nic dziwnego, kuchnia zawsze była i będzie sercem każdego domowego ogniska. Dlatego ważne jest, by jednocześnie była jak najbardziej funkcjonalna i spełniała wszystkie estetyczne upodobania domowników.

Spis treści

  1. Mariaż funkcjonalności i piękna
  2. Zielona wyspa w sercu kuchni

 

Mariaż funkcjonalności i piękna

Fuzja estetyki i funkcjonalności to podstawa każdego projektu kuchni marki ernestrust. Rozwiązania, jakie prezentuje istniejąca od 50 lat polska firma, zyskują uznanie tak w kraju, jak i poza jego granicami. Jednym z najbardziej cenionych rozwiązań firmy ernestrust jest system półwyspu z lustrzaną nogą. Dzięki podnośnikom można go z łatwością opuszczać i podnosić, co pozwala dostosować jego wysokość do potrzeb każdego użytkownika, bez względu na wiek i wzrost.

Trendy ErnestRust
Autor: mat. pras. ernestrust Projekt kuchni Q12

Ciekawym rozwiązaniem zaprezentowanym przez markę ernestrust jest drewniana nadbudowa z wnęką umiejscowioną tuż nad płytą kuchenną. Wnęka jest doskonałym miejscem na przyprawy, oleje i inne przydatne podczas gotowania produkty. Dzięki temu nie musimy biegać po całej kuchni w poszukiwaniu najpotrzebniejszych przypraw, ponieważ wszystko mamy pod ręką. Pojemne szuflady, które umieszczone są tuż pod płytą grzewczą, wypełnione są akcesoriami do gotowania i produktami spożywczymi, z których najczęściej korzystamy podczas przygotowywania posiłków.

Funkcjonalne rozwiązania od ernestrust
Autor: mat. pras. ernestrust Wnęka tuż przy płycie kuchennej to doskonałe miejsce do przechowywania przypraw i innych przydatnych podczas gotowania produktów

Zielona wyspa w sercu kuchni

Kuchenne aranżacje enernestrust charakteryzują się spójnością, są bardzo dobrze przemyślane i dostosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Wszystkie meble i zabudowa wykonywane są na zamówienie, dlatego przestrzeń kuchenna przypomina perfekcyjnie działający organizm, a nie rząd losowo umieszczonych mebli i sprzętów. We współczesnych kuchniach wyspa jest już elementem obowiązkowym. Nie inaczej jest w projektach ernestrust, gdzie wyspa to autonomiczny, w pełni funkcjonalny mebel. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyspy ernestrust, które w centralnej części blatu pokryte są rabatami kwiatów lub zielnikiem. Zwłaszcza ten drugi wariant jest opcją, którą doceni każdy miłośnik gotowania. Świeże zioła pięknie prezentują się na tle drewnianych mebli, a ich aromat rozchodzi się po całej kuchni. W takim otoczeniu przygotowywanie posiłków jest czystą przyjemnością.

Trendy ErnestRust
Autor: mat. pras. ernestrust Projekt kuchni R5/Q1

Jednym z największych wyzwań każdej kuchni są dolne szafki, które po brzegi wypełnione są garnkami lub zastawą stołową. Nierzadko, by znaleźć konkretny garnek lub naczynie, musimy nieźle się nagimnastykować. W wyspach ernestrust zamiast dolnych szafek wykorzystano głębokie szuflady, które zapewniają łatwy i szybki dostęp do zawartości mebla bez marnowania czasu na szukanie i nadwyrężania kręgosłupa.

Trendy ErnestRust
Autor: mat. pras. ernestrust Projekt kuchni Q12