Jazda Próbna Kuchni, czyli przetestuj, zanim kupisz. Wyjaśniamy, na czym polega innowacyjna usługa

2021-10-04 14:27 Materiał sponsorowany

Gdzie powinna stać lodówka? Piekarnik zainstalować pod blatem czy w słupku? Ile potrzeba blatu, ile miejsca w spiżarce? Te i inne wątpliwości znikną, gdy sprawdzisz to na żywo. Bezpłatna usługa „Jazda Próbna Kuchni” firmy Blum pomaga perfekcyjnie dopasować aranżację wnętrza do własnych potrzeb oraz wymogów dostępnej przestrzeni. Umożliwia skonfrontowanie pomysłów i wyobrażeń z rzeczywistością jeszcze przed zamówieniem zabudowy kuchennej. Jak z tej oferty skorzystać?

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Spośród wszystkich pomieszczeń domu właśnie kuchnię jest urządzić najtrudniej, ponieważ pomyłki w projekcie dotkliwie dają o sobie znać każdego dnia, a korekty okazują się wyjątkowo trudne i kosztowne. Niestety samodzielne szukanie funkcjonalnych rozwiązań pochłania sporo czasu. Ile miejsca potrzeba na przygotowywanie posiłków czy przechowywanie naczyń? Gdzie co najlepiej trzymać, by było wygodnie? I po które nowoczesne rozwiązania techniczne przede wszystkim warto sięgnąć, aby najbardziej zyskać na komforcie? Podobne pytania z biegiem czasu tylko się mnożą, utrudniając podjęcie satysfakcjonującej decyzji i zamówienie zabudowy.

Na szczęście firma Blum znalazła sposób, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaprasza, by w rozlokowanych na terenie całej Polski 11 salonach świadczących usługę „Jazdy Próbnej Kuchni” sprawdzić najróżniejsze pomysły.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Jak skorzystać z tej oferty? To proste. Wystarczy wejść na stronę internetową: jazdaprobnakuchni.pl i umówić spotkanie w wybranym salonie JPK w dogodnym dla siebie terminie. Do salonu należy przyjść z rzutem własnej kuchni, szkicem zwymiarowanego wnętrza albo nawet z samymi wymiarami. Doradca zapyta o preferencje, potrzeby, wymagania. Na tej podstawie doradca przygotuje plan nowej kuchni, który – uwaga! – sprawdzisz od strony praktycznej na modułowych szafkach JPK.

Moduły występują w ponad 25 rodzajach. Są w pełni wyposażone w systemy organizacji wewnętrznej oraz w typowe dla kuchni przedmioty codziennego użytku. Dzięki kółkom szafki te dają możliwość swobodnego przesuwania. Pozwalają więc prosto i bez wysiłku opracować najkorzystniejszy wariant układu mebli, czy też starannie dopasować zabudowę do dostępnego metrażu. To podwójnie cenne – chodzi nie tylko o zysk czasu, ale również o pewność, że całość będzie funkcjonalna.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Dzięki JPK znika obawa popełnienia w kuchni błędu. Doradca aktywnie pomoże we właściwym rozplanowaniu różnego typu szafek i urządzeń. Objaśni, jak i gdzie – w każdym indywidualnym przypadku – najdogodniej wszystko przechowywać. Odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni wątpliwości, wskaże najlepsze rozwiązania. Zapozna przy tym z innowacjami, dzięki którym np. sprawniej niż dotąd wysuwać się będą szuflady, kosze czy szafki cargo, a fronty zaczną się otwierać lżej i przestaną zabierać miejsce w ciasnym pomieszczeniu.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Co warto podkreślić, korzystając z przesuwnych mebli można odwzorować w przestrzeni zarówno własne wyobrażenie o przyszłej kuchni, jak i posiadany projekt autorstwa architekta czy stolarza. A i zawodowcy mają tu szansę zweryfikować (w razie potrzeby również sprawnie skorygować) swoje koncepcje.

Kto z kolei z dowolnego powodu woli kontakt online, może umówić się z doradcą na wideorozmowę. Tak samo jak w przypadku kontaktu bezpośredniego, owocem spotkania będzie proponowany plan kuchni, zestaw zdjęć oraz pakiet materiałów z podpowiedziami ergonomicznych rozwiązań marki Blum. Szczegóły na jazdaprobnakuchni.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE