Jazda Próbna Kuchni, czyli przetestuj, zanim kupisz. Wyjaśniamy, na czym polega innowacyjna usługa

2021-10-04 14:27 Materiał sponsorowany

Gdzie powinna stać lodówka? Piekarnik zainstalować pod blatem czy w słupku? Ile potrzeba blatu, ile miejsca w spiżarce? Te i inne wątpliwości znikną, gdy sprawdzisz to na żywo. Bezpłatna usługa „Jazda Próbna Kuchni” firmy Blum pomaga perfekcyjnie dopasować aranżację wnętrza do własnych potrzeb oraz wymogów dostępnej przestrzeni. Umożliwia skonfrontowanie pomysłów i wyobrażeń z rzeczywistością jeszcze przed zamówieniem zabudowy kuchennej. Jak z tej oferty skorzystać?

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Spośród wszystkich pomieszczeń domu właśnie kuchnię jest urządzić najtrudniej, ponieważ pomyłki w projekcie dotkliwie dają o sobie znać każdego dnia, a korekty okazują się wyjątkowo trudne i kosztowne. Niestety samodzielne szukanie funkcjonalnych rozwiązań pochłania sporo czasu. Ile miejsca potrzeba na przygotowywanie posiłków czy przechowywanie naczyń? Gdzie co najlepiej trzymać, by było wygodnie? I po które nowoczesne rozwiązania techniczne przede wszystkim warto sięgnąć, aby najbardziej zyskać na komforcie? Podobne pytania z biegiem czasu tylko się mnożą, utrudniając podjęcie satysfakcjonującej decyzji i zamówienie zabudowy.

Na szczęście firma Blum znalazła sposób, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Zaprasza, by w rozlokowanych na terenie całej Polski 11 salonach świadczących usługę „Jazdy Próbnej Kuchni” sprawdzić najróżniejsze pomysły.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Jak skorzystać z tej oferty? To proste. Wystarczy wejść na stronę internetową: jazdaprobnakuchni.pl i umówić spotkanie w wybranym salonie JPK w dogodnym dla siebie terminie. Do salonu należy przyjść z rzutem własnej kuchni, szkicem zwymiarowanego wnętrza albo nawet z samymi wymiarami. Doradca zapyta o preferencje, potrzeby, wymagania. Na tej podstawie doradca przygotuje plan nowej kuchni, który – uwaga! – sprawdzisz od strony praktycznej na modułowych szafkach JPK.

Moduły występują w ponad 25 rodzajach. Są w pełni wyposażone w systemy organizacji wewnętrznej oraz w typowe dla kuchni przedmioty codziennego użytku. Dzięki kółkom szafki te dają możliwość swobodnego przesuwania. Pozwalają więc prosto i bez wysiłku opracować najkorzystniejszy wariant układu mebli, czy też starannie dopasować zabudowę do dostępnego metrażu. To podwójnie cenne – chodzi nie tylko o zysk czasu, ale również o pewność, że całość będzie funkcjonalna.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Dzięki JPK znika obawa popełnienia w kuchni błędu. Doradca aktywnie pomoże we właściwym rozplanowaniu różnego typu szafek i urządzeń. Objaśni, jak i gdzie – w każdym indywidualnym przypadku – najdogodniej wszystko przechowywać. Odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni wątpliwości, wskaże najlepsze rozwiązania. Zapozna przy tym z innowacjami, dzięki którym np. sprawniej niż dotąd wysuwać się będą szuflady, kosze czy szafki cargo, a fronty zaczną się otwierać lżej i przestaną zabierać miejsce w ciasnym pomieszczeniu.

Jazda Próbna Kuchni, innowacyjna usługa firmy Blum
Autor: Blum, materiały prasowe

Co warto podkreślić, korzystając z przesuwnych mebli można odwzorować w przestrzeni zarówno własne wyobrażenie o przyszłej kuchni, jak i posiadany projekt autorstwa architekta czy stolarza. A i zawodowcy mają tu szansę zweryfikować (w razie potrzeby również sprawnie skorygować) swoje koncepcje.

Kto z kolei z dowolnego powodu woli kontakt online, może umówić się z doradcą na wideorozmowę. Tak samo jak w przypadku kontaktu bezpośredniego, owocem spotkania będzie proponowany plan kuchni, zestaw zdjęć oraz pakiet materiałów z podpowiedziami ergonomicznych rozwiązań marki Blum. Szczegóły na jazdaprobnakuchni.pl.