Jak wygodnie urządzić kuchnię? Poznaj funkcjonalne rozwiązania do kuchni i zgarnij superrabat od Verle

2021-04-01 6:00

Każda kuchnia jest inna, a każdy jej użytkownik ma inne wymagania i oczekiwania. Właśnie dlatego, by zapewnić sobie możliwość komfortowego korzystania z kuchni na co dzień, podczas jej projektowania musimy wziąć pod uwagę zarówno możliwości, jakie przynosi nam dane pomieszczenie, jak i własną wygodę. Sprawdź, jakie praktyczne rozwiązania stosowane są w nowoczesnych meblach kuchennych marki Verle Küchen i skorzystaj z kwietniowej promocji, by łatwiej i taniej zaaranżować ergonomiczną kuchnię.

VERLE KUCHEN
Autor: materiały prasowe Verle Küchen

Spis treści

  1. Verle Küchen – wysokiej klasy zabudowy meblowe na wymiar
  2. Szafki czy szuflady – co wybrać do kuchni?
  3. Szafki typu cargo
  4. Nowoczesne systemy otwierania szafek wiszących
  5. Sprzęty montowane na równi z blatem

Verle Küchen – wysokiej klasy zabudowy meblowe na wymiar

Marka Verle Küchen to producent modułowych mebli kuchennych i pokojowych, które możemy w pełni dostosować do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań. Pozwala na to bogata oferta frontów, blatów, okuć, elementów wyposażenia mebli oraz rozwiązań, które podnoszą ich funkcjonalność. Meble Verle wytwarzane są wyłącznie w renomowanych, niemieckich fabrykach wysokiej klasy materiałów, a producent udziela na nie aż 5-letniej gwarancji. Z pełnym asortymentem Verle można zapoznać się w każdym z 17 działających w Polsce studiów partnertnerskich, w których tak naprawdę jesteśmy w stanie wyposażyć naszą kuchnię od A do Z. Dodatkowo, korzystając z usług salonów Verle w kwietniu, możemy liczyć na sporą zniżkę.

Nasi projektanci oferują usługę projektowania zabudowy meblowej na wymiar, wraz z możliwością indywidualnego wyboru materiałów oraz sposobu wykończenia mebli, a także ich wyposażenia w najnowocześniejsze systemy. Szczególnie zachęcam do wizyty w wybranym studiu Verle Küchen w kwietniu, gdyż przez cały miesiąc udzielamy 15-procentowego rabatu na wszystkie nasze kolekcje, a dodatkowo nasi klienci mogą zyskać przedłużoną gwarancję na zakupione wraz z meblami duże sprzęty AGD marki Siemens – podkreśla przedstawiciel handlowy marki Verle Jakub Gajda.

Sprawdź, jakie praktyczne rozwiązania do kuchnie oferuje marka Verle Küchen.

VERLE KUCHEN
Autor: materiały prasowe Verle Küchen

Szafki czy szuflady – co wybrać do kuchni?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista. Szuflady dużo łatwiej jest nam uporządkować, a po ich odsunięciu, ich zawartość jest dla nas w pełni widoczna. Stąd też, projektując kuchnię, warto wyposażyć ją w jak największą liczbę szuflad. Tym bardziej że producenci mebli kuchennych stosują w nich coraz to nowsze rozwiązania, jeszcze bardziej podnoszące ich funkcjonalność.

Jeżeli nasza zabudowa kuchenna pozbawiona jest uchwytów, w szufladach możemy zastosować elektryczne otwieracze, które automatycznie odsuną front po jego delikatnym dotknięciu. Ten patent jest szczególnie praktyczny, jeżeli zastosujemy go w szafce pod zlewem, gdzie trzymamy kosze na śmieci, ale wyeliminuje też wszystkie niedogodności związane z korzystaniem z uchwytów frezowanych w pozostałych szufladach – zauważa Jakub Gajda

VERLE KUCHEN
Autor: materiały prasowe Verle Küchen

Szafki typu cargo

Wśród funkcjonalnych rozwiązań do kuchni królują szafki cargo, czyli wysuwane kosze, które tak naprawdę przypominają podzieloną na kilka poziomów szufladę. Tego typu szafki oferowane są w różnych wysokościach i szerokościach, stąd też świetnie sprawdzają się w małych kuchniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota.

Szafki cargo bardzo często stosujemy w kuchniach o nietypowych wymiarach. Jeżeli w ciągu zabudowy do wypełnienia zostaje nam na przykład kilkanaście centymetrów wolnej przestrzeni, kosze cargo to najlepszy sposób na zagospodarowanie tego miejsca – podpowiada przedstawiciel marki Verle.

VERLE KUCHEN
Autor: materiały prasowe Verle Küchen

Nowoczesne systemy otwierania szafek wiszących

W mniejszych, ale i większych kuchniach często decydujemy się na wysoką zabudowę. W takiej sytuacji jednak korzystanie z najwyższej zawieszonych szafek może być nieco uciążliwe. Może, ale nie musi.

W naszych studiach klientom oferujemy szereg rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z górnej zabudowy. W szafkach wiszących montujemy chociażby elektryczne otwieracze, które po naciśnięciu na front, automatycznie go unoszą. Naciśnięcie dedykowanego przycisku analogicznie sprawia, że front sam się zamyka. We wnętrzu szafek z kolei możemy zainstalować opuszczane półki, które, dzięki specjalnym zawiasom, w łatwy sposób opuścimy na wysokość, do której jesteśmy w stanie swobodnie dosięgnąć – wylicza Jakub Gajda.

Sprzęty montowane na równi z blatem

W kuchni szczególnie cenione są rozwiązania, które są równie praktyczne, co estetyczne. Podwieszany zlewozmywak czy zlicowana płyta grzewcza będą pięknie się prezentować, tworząc z blatem jednolitą powierzchnię, a do tego ułatwią nam utrzymanie kuchni w czystości. Do tej pory jednak możliwość montażu sprzętów na równi z blatem zarezerwowana była dla blatów wykonanych z kamienia, które niestety cechuje dość wysoka cena. Obecnie jednak możemy skorzystać z tańszej alternatywy.

Blaty Xtra to jeden z wyróżników marki Verle Küchen. Ich górną część stanowi specjalny materiał wodoodporny, dzięki któremu w blatach Xtra możemy osadzać sprzęty współpłaszczyznowo. Poza tym ich powierzchnia pokrywana jest powłoką ograniczającą rozwój bakterii, co jest szczególnie pożądane, jeżeli zależy nam na zachowaniu w kuchni higienicznej czystości. To idealny wybór dla wymagających klientów, którzy w kuchni chcą stworzyć stylową i funkcjonalną przestrzeń, a którym jednocześnie zależy na bardziej ekonomicznych rozwiązaniach – mówi Jakub Gajda.

VERLE KUCHEN
Autor: materiały prasowe Verle Küchen