Codzienna magia kawy – ekspres automatyczny Melitta LatteSelect

2021-04-01 9:06 Materiał sponsorowany

Niepotrzebne są żadne specjalistyczne zaklęcia – z ekspresem automatycznym Melitta LatteSelect, wyróżnionym przez miesięcznik „Dobre Wnętrze” znakiem jakości TOP PRODUKT, wystarczy jedno dotknięcie – i gotowe. Filiżanka intensywnego espresso czy aksamitna caffé latte? Która kawa skusi cię tym razem?

Ekspert marki Melitta
Autor: Materiały prasowe, Melitta Nic nie budzi tak, jak kawa o poranku - ekspres Melitta LatteSelect ma zapisanych aż 12 przepisów na kawę z mlekiem lub bez

Spis treści

  1. Akcja integracja
  2. Bez wysiłku
Marlena Cichocka, Junior Consumer & Trade Marketing Manager Melitta
Ekspert marki Melitta
Marlena Cichocka, Junior Consumer & Trade Marketing Manager Melitta

Wybór ekspresu powinien wynikać z tego, czy oczekujemy wyłącznie kawy czarnej, czy również kaw mlecznych. Trafnym zakupem będzie model, który ma przydatne z naszego punktu widzenia funkcje, jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Ekspres automatyczny Melitta LatteSelect zapewnia różnorodny wybór kaw z mlekiem lub bez – ma zapisanych aż 12 przepisów. Ponadto funkcja Moja Kawa umożliwia ustawienie preferowanej mocy kawy, temperatury parzenia, pojemności, ilości spienionego mleka czy grubości mielenia kawy ziarnistej oraz pozwala na zapisanie w pamięci ekspresu ulubionych kaw dla sześciu osób. Dzięki dużemu, czytelnemu wyświetlaczowi dotykowemu i funkcji One Touch wszystkie zaprogramowane specjały kawowe przygotujesz za dotknięciem jednego przycisku.

W ekspresie można także używać filtra wody, co zmniejsza ryzyko zakamienienia i wpływa na doskonały smak kawy. Podczas wyboru urządzenia należy także zwrócić uwagę na łatwość czyszczenia. Melitta LatteSelect ma opcję automatycznego przepłukania systemu mlecznego– wystarczy wciśnięcie jednego przycisku – i wyjmowany blok zaparzający, co ułatwia jego mycie. Wyświetlacz ekspresu informuje również o konieczności czyszczenia i odkamieniania. W codziennym użytkowaniu istotne będą też cichy młynek i dozownik All-in-One – kawa, woda i mleko wypływają z jednego dozownika (osobne dysze), dzięki temu nie musisz przesuwać filiżanki podczas przygotowywania kaw mlecznych.

Należy też pamiętać, że urządzenie powinno pasować do wnętrza nie tylko wymiarami, ale też wyglądem. Estetyka wykonania i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że Melitta LatteSelect to doskonałe rozwiązanie. melitta.pl

Akcja integracja

Tryb DoubleCup umożliwia jednoczesne przygotowanie dwóch kaw czarnych lub z mlekiem, a dwukomorowy pojemnik na ziarna pozwala na ich wybór w zależności od receptury i smaku – jedną komorę możemy wypełnić ziarnami łagodnymi, a drugą aromatycznymi, mocnymi ziarnami do espresso.

Ekspert marki Melitta
Autor: Materiały prasowe, Melitta Melitta LatteSelect

Bez wysiłku

Przygotowanie ulubionej kawy wymaga jedynie minimalnego zaangażowania z naszej strony. Espresso, caffé crema, cappuccino i latte macchiato można wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe lub spienione mleko czy gorąca woda są również łatwo dostępne dzięki opcji One Touch.

Ekspert marki Melitta
Autor: Materiały prasowe, Melitta Ekspres Melitta LatteSelect to szybkie przygotowanie kawy o jakiej marzymy!