Domeną marki Raw Decor jest mozaika ceramiczna w bardzo prostych, ponadczasowych formach, która wprowadza do wnętrz wyjątkową harmonię. Szeroki dobór niepowtarzalnych wzorów w naszej ofercie to gwarancja wysokich walorów artystycznych. Proponujemy mozaiki idealnie nadające się do szerokiego wachlarza najmodniejszych stylów wnętrzarskich obecnych aktualnie na rynku, takich jak: modern classic, nowojorski, art deco, angielski, skandynawski, minimalistyczny czy loftowy. Szeroki dobór wzorów w naszej ofercie to gwarancja doskonałych efektów wyrazowych, ale i walorów praktycznych. To wykończenie pomieszczenia będzie się doskonale sprawdzało przez lata,

Heksagony modna sześciokątna mozaika ceramiczna

Ogromnym powodzeniem cieszy się kolekcja Mineral, zawierającą wybór heksagonów w pastelowych barwach. Cechuje ją przede wszystkim prostota, szlachetny minimalizm – estetyka w najlepszym wydaniu. Kolekcja ta systematycznie poszerzana jest o nowe kolory.

Nasze mozaiki w heksagonalnych kształtach można z powodzeniem ze sobą łączyć w różnego rodzaju wzory, wykonywać z nich napisy czy oryginalne bordery, dzięki którym wnętrza nabiorą niepowtarzalnego i spersonalizowanego charakteru. Wzór tej mozaiki nie jest nachalny, nie narzuca swojej dominacji w pomieszczeniu, ale jednocześnie nadaje jej delikatnego, eleganckiego sznytu. Jeżeli jednak komuś zależy na tym, aby ściana czy podłoga stały się bardziej dominujące, może swobodnie ze sobą łączyć i mieszać poszczególne kolory w wymarzone, nawet najbardziej finezyjne wzory.

Mozaika ceramiczna w łazience funkcjonalnej i pięknej

Płytki i mozaiki ceramiczne to materiały najczęściej wykorzystywane przy wykańczaniu łazienek. Są trwałe, odporne na wodę i uszkodzenia mechaniczne, trwale zachowują swoje walory wizualne. Dla tych, którzy wiedzą, jak ważna jest ochrona środowiska i zdrowie, stanowią doskonały wybór, ponieważ są ekologiczne, nietoksyczne i nie powodują alergii.

Sposób wykończenia ścian jest bardzo ważny również dlatego, że pozwala z łatwością zamienić łazienkę w prawdziwy salon kąpielowy, który będzie kusić nie tylko estetycznym wyglądem i czystością, ale też stanie się miejscem, w którym z radością będziesz spędzać czas, przenosząc się w krainę zmysłowych i wizualnych doznań.

Co jeszcze w ofercie Raw Decor?

Dopełnienie oferty Raw Decor stanowią elementy dekoracyjne w postaci szerokiej gamy stołków ceramicznych, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako stoliki pomocnicze przy wannach wolno stojących, ponadto siedziska pod prysznic, a także różnorodne elementy dekoracyjne.