Systemy, które na co dzień ułatwiają życie domownikom, mogą obejmować w zasadzie wszystko, co wiąże się z przestrzenią mieszkalną. Począwszy od lokalizatora kluczy, poprzez sterowanie głosem, aż po instalacje grzewcze i fotowoltaiczne przetworniki energii. Kosztowne systemy zostawmy na boku, zajmijmy się rozwiązaniami na każdą kieszen.

1. Mini lokalizator notiOne z dźwiękiem i darmową aplikacją – przymocowany do Twoich kluczy, pilota, laptopa, ebooka, a nawet smoczka, czy ukochanej maskotki dziecka, potrafi zaoszczędzić wiele czasu, nerwów i pieniędzy. Przy jego pomocy znajdziesz również wyciszony telefon, a także kota, który ukrył się w najciemniejszym zakątku domu. Lokalizator notiOne sprawdzi się również jako zabezpieczenie samochodu, roweru, Twojego dziecka, osoby starszej oraz ukochanego pupila. Kilkoma kliknięciami sprawdzisz w darmowej aplikacji gdzie jest to, czego szukasz.

2. Czujnik temperatury i wilgotności powietrza – automatycznie dostosowuje warunki w mieszkaniu do Twoich preferencji. Gdy zbliża się godzina Twojego powrotu do domu, podniesie temperaturę i tak ustawi inne parametry, byś czuł się maksymalnie komfortowo. Gdy otworzysz okno, system chwilowo wyłączy ogrzewanie, by nie marnować energii. Oszczędność pieniędzy i dbałość o ekologię jest nie do przecenienia!

3. Sensor jakości powietrza – uruchomi oczyszczacz, gdy tylko stężenie zanieczyszczeń w mieszkaniu przekroczy dopuszczalne normy. Pamiętaj, że smog, pyły i inne zanieczyszczenia są niebezpieczne nie tylko poza domem. Również to, co z każdym wdechem dostaje się do organizmu na terenie mieszkania, ma znaczący wpływ nie tylko na samopoczucie domowników, ale również na ich zdrowie.

4. Automatyczne sterowanie oświetleniem – to duża oszczędność energii. Nie musisz ruszać się z miejsca, by zgasić światło w pomieszczeniach, w których aktualnie nikogo nie ma. Możesz również dowolnie sterować kolorem i intensywnością światła, by w razie potrzeby stworzyć niepowtarzalny klimat. A wszystko to przy pomocy prostej i intuicyjnej aplikacji w Twoim telefonie.

5. Czujnik ruchu zintegrowany z systemem kamer – dzięki niemu Twój dom będzie bezpieczny zawsze wtedy, gdy będziesz daleko. Gdy tylko sensor wyczuje ruch, aplikacja w Twoim telefonie powiadomi Cię o tym, a Ty sprawdzisz co się dzieje, za pomocą systemu kamer. Bądź spokojny o swój dobytek, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.