Targi Warsaw Home Expo właśnie dobiegły końca. Nie mogło na nich zabraknąć marki Profim, która tym razem zaprezentowała się w nieformalnym wydaniu. Na stoisku znalazła się premierowa rodzina mebli soft seatingowych – Chic Lounge, projektu Christophe’a Pilleta. Najnowsza propozycja francuskiego designera to esencja nowoczesnego minimalizmu w szlachetnym, finezyjnym wydaniu. Fotele wyróżniające się intrygującą, lekką formą i zachęcające do nieformalnych spotkań idealnie wpisały się w casualowy klimat przestrzeni. Dzięki niezwykle wygodnym siedziskom pozwoliły uczestnikom targów na chwilę wytchnienia – szczególnym zainteresowaniem cieszył się fotel w wersji F, umożliwiający przyjemne kołysanie.

Wspólne stoisko marek Profim i Vzór sprzyjało spotkaniom koneserów najlepszego wzornictwa. Przy dobrej kawie można było dyskutować o najnowszych trendach i podziwiać wystawę, składającą się z sześciu stref: jadalni, kawiarni, pokoju hotelowego/sypialni oraz stref home office, lounge i soft seating. Przestrzeń zaprojektował Jakub Sobiepanek z Vzór. Ciekawym akcentem stoiska były kultowe lampy TAR i plakaty autorstwa Ryszarda Kai. Przestrzeń budziła żywe zainteresowanie i wyróżniała się energetyczną barwą oraz niezwykłą atmosferą.

Profim dostarczył uczestnikom Warsaw Home wielu designerskich niespodzianek. Zwiedzający mieli okazję porozmawiać z żoną profesora Romana Modzelewskiego – Werą Modzelewską. Prócz inspirujących dyskusji i spotkań dodatkową atrakcją było wydarzenie „Profim & Vzór Aperitivo”, które poprowadziła Olga Kisiel-Konopka (OKK!). Goście bawili się znakomicie, przyczynił się do tego energetyzujący DJ, a o ich podniebienia zadbała restauracja Instalacje Art Bistro. Nie zabrakło także konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Zwycięzcy wygrali ufundowane przez Profim fotele Chic Lounge i RM58 Soft marki Vzór.

Już niebawem (w dniach 23-27 października) odbędą się targi Orgatec, kolejny przystanek z dobrym wzornictwem, którego historia sięga lat 50. ubiegłego wieku. Profim będzie można odwiedzić w hali 8 na stoisku B020/C021. Tym razem marka zdradzi sekrety umiejętnego wykorzystywania kolorów we wnętrzach. Do zobaczenia w Kolonii!

Więcej na: https://www.profim.pl/

 

Warsaw Home 2018: relacja wideo