5 prezentów dla ciebie i... dla domu. Dla zdrowia, dobrej formy, wygody

 5 prezentów dla ciebie i... dla domu. Dla zdrowia, dobrej formy, wygody

Fot. Zeegma, materiały prasowe

Komfort, zdrowie i dobre samopoczucie to najlepsze, co można podarować osobom, które są dla nas ważne. Przekonaj się, jak produkty marki Zeegma mogą ułatwić codzienne życie - upraszczając dbanie o porządek, usuwając wiele szkodliwych drobnoustrojów dzięki funkcji odkażania, pomagając w przygotowywaniu pełnowartościowych posiłków i dostarczając informacji na temat stanu zdrowia.

Puur

Puur to mop parowy, który został zaprojektowany do dezynfekcji różnych powierzchni. Świetnie radzi sobie nie tylko z kafelkami czy panelami, ale dzięki rozbudowanemu pakietowi dodatków doskonale sprawdza się także w czyszczeniu dywanów, luster, okien, a nawet piekarników. Łącznie w zestawie znajduje się aż 9 nakładek, dzięki czemu Puur to uniwersalny przyjaciel niemal każdego pomieszczenia w domu. Wysoka temperatura pary zabija wiele patogenów, pomagając w dbaniu o zdrowie. Puur w odróżnieniu od wielu urządzeń tego typu jest zabezpieczony przed gromadzeniem się kamienia – specjalny filtr zapewnia mopowi długą żywotność.

Handig

Handig to parownica do ubrań, która stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego żelazka. Dzięki możliwości pionowego prasowania Handig usuwa zagniecenia z ubrań bez konieczności używania niewygodnej deski, a strumień pary skutecznie odświeża tkaninę i usuwa nieprzyjemne zapachy. Wysoka temperatura pary eliminuje również wiele alergenów i innych potencjalnie szkodliwych drobnoustrojów. Dodatkowa nakładka ze szczotką pozwala na skuteczne oczyszczanie materiału z sierści zwierząt, doskonale sprawdza się również w przypadku grubszych tkanin, takich jak firany czy tapicerka.

Ogromnym plusem parownicy jest także jej mobilność – małe rozmiary, niska waga i specjalna siatka sprawiają, że to poręczne urządzenie doskonale nadaje się do podróży, zajmując bardzo niewiele miejsca w torbie lub bagażniku.

Zonder Robo

Zonder Robo to odpowiedź na pytanie, które chyba każdy z nas kiedyś zadał – „a gdyby tak porządki zrobiły się same?”. Pojemny zbiornik, funkcja mopowania na mokro oraz antyalergiczny filtr HEPA sprawiają, że ten precyzyjny robot sprzątający samodzielnie odkurzy i wymyje podłogi, a dzięki uniwersalnym rozwiązaniom sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu.

By skutecznie nawigować pomiędzy meblami, Zonder Robo został wyposażony w bogaty zestaw sensorów – żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny oraz czujnik antyupadkowy, dzięki któremu urządzeniu nie grozi upadek ze schodów. Odkurzacz sprawnie dociera do każdego zakamarka, omijając wszystkie stojące na ziemi obiekty – w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych produktów ten robot dba o meble i nie „obija” ich podczas sprzątania.

Dedykowana aplikacja na smartfony pozwala na kontrolę pracy robota – możliwe jest zaplanowanie i uruchomienie sprzątania czy zmiana trybu z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Dzięki temu, gdy jesteśmy w pracy czy na zakupach Zonder Robo zajmie się podłogami, a po powrocie przywita nas błyszcząca czystość.

Sap

Naturalne soki z owoców i warzyw to prawdziwe bomby witaminowe, które są nie tylko pełne smaku, ale również wartości odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa Sap pozwala na proste przygotowanie soków, przecierów, sorbetów, a nawet mleka roślinnego, by zadbać o prawidłowe odżywianie domowników.

W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek, Sap opiera swoje działanie na pracy na wolnych obrotach – sok nie pieni się i nie jest podgrzewany do wysokiej temperatury, dzięki czemu zachowuje naturalne sole mineralne.

Trzy sita o różnych rozmiarach pozwalają na dostosowanie konsystencji soku do własnych potrzeb. Mechanizm wyciskarki składa się z zaledwie trzech części - znacznie ułatwia to czyszczenie urządzenia po użyciu. W zestawie znajduje się poręczny bidon.

Gewit

Kontrola wagi to tylko jeden z aspektów dbania o sylwetkę. Na wymarzoną figurę składa się również wiele innych czynników – ilość tkanki tłuszczowej, nawodnienie organizmu, masa kostna czy masa mięśni. Wszystkie te parametry precyzyjnie zbada Gewit – zaawansowana waga analityczna, która pomoże na bieżąco monitorować zmiany za pomocą profilu zdrowia w aplikacji mobilnej. Urządzenie mierzy aż 17 ważnych wskaźników, w tym wyznacza zapotrzebowanie kaloryczne.

Dzięki panelowi z hartowanego szkła i unikalnemu designowi Gewit stanie się funkcjonalną ozdobą, która pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych wnętrz.

 Zeegma, waga Gewit

Fot. Zeegma, materiały prasowe

Artykuł powstał we współpracy z marką Zeegma

Ocena: 5
Zdjęcia: Zeegma, materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY