Zrób to sam: bożonarodzeniowa girlanda. Dekoracja świąteczna WIDEO

 Girlanda

Fot. Michał Przezdzik

W zrób to sam podpowiadamy jak wykonać dekorację świąteczną - girlandę bożonarodzeniową z gałązek iglaków i szyszek. Ta dekoracja świąteczna sprawdzi się jako ozdoba okna, nad stołem lub na ścianie.

Zobacz też: ozdoby świąteczne GALERIA

Dekoracja świąteczna w postaci zielonej girlandy jest bardzo łatwa do wykonania i będzie piękną naturalną ozdobą na Boże Narodzenie. Girlandą możemy udekorować okna, drzwi, czy mały fragment wnętrza. W zrób to sam zamieszczamy instrukcję WIDEO. Do wykonania girlandy bożonarodzeniowej jako ozdoby na święta potrzebne będą nam gałązki zielonych roślin zimowych, szyszki, drut, rurka monterska i wstążka.

Zrób to sam: girlanda

Na rurce monterskiej, za pomocą drucika, przytwierdzamy gałęzie. Na częściach końcowych girlandy gałązki powinny być cieńsze, natomiast na środku mogą być najgrubsze. Zwracajmy uwagę, aby uzyskać ten sam efekt grubości po jednej i drugiej stronie. Warto wykorzystać gałązki, które się nie osypują. Zewnętrzne końce girlandy możemy ozdobić kokardami, za pomocą których przytwierdzimy potem girlandę do drzwi lub sufitu. Następnie gałązki możemy udekorować szyszkami modrzewiowymi oraz szyszkami sosnowymi. Szyszki łączymy za pomocą drutu w łańcuch i wieszamy na środku girlandy. Taką dekorację świąteczną możemy jeszcze ozdobić na przykład kolorowymi bombkami.

Instrukcja wideo - jak zrobić girlandę

Ocena: 0
Zdjęcia: Michał Przezdzik

POLECANE ARTYKUŁY