Jesienne kolory w sypialni i salonie. Aranżacje wnętrz

Dopada cię jesienne przygnębienie? Przedstawiamy kolory wnętrz dobre na jesień, które pozwolą przetrwać chłodne wieczory i ocieplą wystrój sypialni i salonu. Sprawdź, jak stworzyć przytulne aranżacje wnętrz. Sypialnia i salon na jesień.

Jesienne kolory w sypialni i salonie
Jesienne kolory w sypialni i salonie
Jesienne kolory w sypialni i salonie

Nie sztuką jest zapaść w sen zimowy, uciekając przed ponurymi nastrojami. Należy to zrobić elegancko i szykownie, lokując się wśród miękkich pledów, kap i poduch. Sypialnia i salon wymagają otulenia na jesień. Wybierając kolory wnętrz czerpmy inspirację z natury, w jesiennej palcie barw są odcienie brązowe, rdzawe, bordowe. Aranżacje wnętrz w kolorach jesieni będzie przytulna i harmonijna.

Kolory w sypialni na jesień

By w sypialni zapanował wyjątkowo ciepły i przyjazny klimat, najlepiej otoczyć ją tkaninami w kolorach jasnego beżu z dodatkiem odcieni bordowych. Jedwabną satynę dającą latem ochłodę radziny schować do szafy. Teraz przydadzą się mięsiste pluszowe koce i narzuty z pikowanej bawełny. Wciąż modne są patchworki. Ozdobione nimi posłanie wygląda uroczo w komplecie z szafką nocną z bielonego drewna, w romantycznym stylu.

Kolory wnętrz: jesienny salon

Trudno odgadnąć, co komu w duszy gra, ale gdy za oknem gra deszcz, zawsze warto sięgnąć po energetyczną muzykę. Jej ciepłe brzmienie można podreślić wystrojem kącika wypoczynkowego trochę w klimacie klubów jazzowych z lat 40. W naszej aranżacji salonu chłód skórzanej kanapy łagodzą futrzane poduchy. Salon rozświetlają złotym blaskiem cynowe naczynia, które muszą na czas zimy zastąpić ten prawdziwy - słoneczny blask.

Ocena: 0
Tekst: Anna Kolczyńska Stylizacja: Przemysław Owczarek Zdjęcia: Jacek Kucharczyk, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY