Aranżacja sypialni, która spodoba się szczególnie paniom. To nowoczesna sypialnia, w której główną rolę odgrywa różowa tapeta w oryginalny wzór - całą ścianę pokrywają urocze pantofelki, jak wyjęte z bajki o Kopciuszku. Kolor różowy idealnie pasuje do białych mebli, a całości depałniają miękkie, szare tkaniny. Wystrój sypialni urzeka swoją lekkością. Taka sypialnia to doskonała propozycja nie tylko dla miłośniczek butów, ale dla każdej kobiety, której marzy się własny, wyjątkowy kącik.

Aranżacja sypialni: nowoczesna sypialnia

Oprócz oryginalnej tapety, w sypialni wyjątkowe są także lampy wiszące nad łóżkiem. Wyglądają jakby zostałe zrobione z piór. Białe meble do sypialni o prostych kształtach pochodzą z IKEA, wraz z podłogą z żywicy epoksydowej tworzą bazę dla różowych i szarych dodatków w sypialni. Nadstawka śniadaniowa przy łóżku służy jako półka dla książek, czasopism oraz kwiatów. Przedstawiana aranżacja sypialni udowadnia, że w prosty i niedrogi sposób można uzyskać wyjątkowe wnętrze.

Wystrój sypialni w kobiecym stylu

Sypialnia łączy się z łazienką urządzoną w podobnym stylu, tworząc prawdziwie kobiecą strefę. To miejsce, w którym właścicielka po męczącym dniu może się zrelaksowac, odpocząć i rozmyślać. Aranżacja sypialni w każdym calu została zaprojektowana z myślą o płci pięknej.

Gdzie kupić wyposażenie sypialni: łóżko, szafki nocne, nadstawka śniadaniowa – IKEA; lampa White Icarus Light – zoomzoom.pl; tapeta Lillie Candy Pink and Lipstick – opusmuras.com