Pokój dzienny inspiracje: 16 pomysłów na wystrój. Pokój dzienny kolory i GALERIA ZDJĘĆ

Jak urządzić pokój dzienny nowocześnie i przytulnie? W galerii 16 pomysłów na pokój dzienny inspiracje. Zobaczcie prawdziwe wnętrza, które zostały harmonijnie urządzone, mimo że są w różnym stylu. Pokój dzienny kolory, pomysły, wystrój - wybierz styl do swojego mieszkania.

Pokój dzienny - inspiracje
pokój dzienny inspiracje
pokój dzienny inspiracje
pokój dzienny inspiracje
pokój dzienny inspiracje

Jaki ma być pokój dzienny? Wygodny i reprezentacyjny. Nastrojowy i dla każdego. Jeśli szukacie pomysłu na aranżacje pokoju dziennego zobaczcie nasze inspiracje. W galerii zdjęć prezentujemy wnętrza z prawdziwych mieszkań. Wybraliśmy pokoje dzienne, które są spójne i efektowne.

Pokój dzienny: kolory w aranżacji

Dobór kolorów w pokoju dziennym to najczęstsze pytania do naszych stylistek i architektów wnętrz. Jeśli nie wiecie jak dopasować i łączyć kolory w pokoju dziennym zapytajcie naszych ekspertów, udzielamy bezpłatnych porad: wybierz eksperta i zadaj pytanie.

Zanim wybierzemy kolory ścian w pokoju dziennym warto obejrzeć kilka zdjęć ładnie urządzonych wnętrz, by sprawdzić które zestawienia kolorów się nam podobają. Pokój dzienny ma służyć relaksowi i ma być najprzyjemniejszą częścią mieszkania. Urządzając pokój dzienny, uważajcie by funkcje reprezentacyjne nie wzięły góry nad wygodą. Pokój dzienny ma być miejscem, w którym chętnie odpoczywamy, dlatego nie urządzajmy go na pokaz, dla gości. Wybierając kolory do malowania ścian pamiętajmy, że muszą się nam podobać, że mają być to odcienie, które lubimy.

Pokój dzienny z kuchnią i jadalnią

Jeśli urządzasz pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, znajdź punkty w aranżacji łączące te pomieszczenia i dopasuj wystrój kuchni do wyposażenia pokoju. Pomyśl, w którym miejscu chcesz posatwić stół, a w którym urządzić kącik telewizyjny. W bliskimi otoczeniu stołu zadbaj o szafkę, bufet, czy kredens. Sofę ustaw równolegle lub prostopadle do telewizora, obok przyda ci się stolik kawowy i stojąca lampa. Idealnie jeśl meble w pokoju dziennym będą miały podobne formy i będą ykonane z tego samego materiału. Dzięki temu uzyskasz spójną aranżację pokoju dziennego i zyskasz pole manewru przy wyborze dodatków. Więcej inspiracji na pokój dzienny, znajdziesz na naszych stronach galerii: pokój dzienny zdjęcia 

Jak urządzić pokój dzienny?

Zabierając się za urządzanie pokoju dziennego, pamiętajmy że krzyżują się w nim drogi wszystkich domowników. Pokój dzienny to przestrzeń spotkań, która powinna sprzyjać rodzinnemu posiłkowi, pochłaniającej lekturze, dyskusji z przyjaciółmi, a także wieczorom filmowym. Bywa, że w reprezentacyjnym pokoju dziennym ustawimy ładne i drogie meble, a mimo to nie wygląda on zbyt efektownie. Spróbujmy to zmienić przestawiając sprzęty i starannie dobierając dodatki do pokoju dziennego. W galerii zdjęć - pokój dzienny inspiracje - ciekawe pomysły na wystrój. Warto podpatrzeć jak dobrano kolory w pokoju dziennym, jakie ustawiono meble, jakie dekoracje są efektowne.

NIE PRZEGAP

Wygodny i rodzinny pokój dzienny z antresolą
camera

Nowoczesny pokój dzienny: kilka funkcji w jednym wnętrzu

LISTA ZAKUPÓW

Projekt salonu
camera

Projekt salonu: jak zaprojektować idealny pokój dzienny?

LISTA ZAKUPÓW

pokój dzienny zdjęcia wnętrz
camera

Pokój dzienny: 20 zdjęć i inspiracji

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 5
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk, Piotr Mastalerz, Michał Przeździk, Łukasz Zandecki, Radosław Wojnar, Joanna Siedlar, Andrzej Szandomirski, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY