Aranżacja wnętrz domu jednorodzinnego powstała w pracowni Idea By Mag. Założeniem było stworzenie nie tylko funkcjonalnego wnętrza, które będzie się podobało inwestorom ale także zapewnienie efektu „WOW”. Stąd do harmonijnej aranżacji wpleciono kolor czarny w różnych formach: paneli 3D, opuszczanego sufitu kartonowo – gipsowego, ściany w kuchni czy szyby we wnęce. Ale największe wrażenie w aranżacji domu robi oświetlenie. Znajdziemy tu dekoracyjne żyrandole, wpuszczane w podwieszany sufit spoty doświetlające każdy fragment przestrzeni oraz oświetlenie szczelinowe ukryte w suficie. Szczególnie oświetlenie szczelinowe tworzy wieczorem przyjemny klimat.

Aranżacja salonu z jadalnią z niezwykłym oświetleniem

Aranżacja salonu z jadalnią została oparta na neutralnej bazie: szarych ścian, jasnej drewnianej podłogi i drewnianej stolarce w naturalnym wybarwieniu. Jasno szara wygodna sofa narożna organizuje część wypoczynkową salonu. Jadalnia urządzona jest na zasadzie czarno – białego kontrastu. Nawet obudowa kominka wymyka się schematom – jest jasna, biały marmur delikatnie odcina się na tle jasnoszarej sofy. Na uwagę zasługuje projekt oświetlenia. Jest tu oświetlenie szczelinowe i małe oprawy wpuszczane w podwieszany sufit. Są też potrójne żyrandole – z tej samej kolekcji ale inne. Dzięki strumieniowi światła skierowanemu do dołu ładnie oświetlają wybraną przestrzeń pozostawiając sufit i ściany w miłym półmroku. Prostą liniową aranżację przełamują miękko układające się zasłony i puszysty dywan typu shaggy.

Czytaj także: czarny kolor ścian. Obalamy mity!

Biała kuchnia w domu jednorodzinnym

Aranżacja wnętrz w domu jednorodzinnym, zazwyczaj rządzi się innymi prawami niż aranżacja mieszkań. W domach jednorodzinnych kuchnia jest zazwyczaj osobnym pomieszczeniem. A to dlatego, że kuchnie w budownictwie jednorodzinnym są większe niż te w mieszkaniach w blokach. Mieszczą w sobie nie tylko potrzebne wyposażenie ale i  wygodny stół jadalniany. Można tu zjeść szybkie śniadanie i rodzinny obiad po południu. Inną zaletą takiego rozwiązania jest zawsze porządek w salonie i brak, czasem nieprzyjemnych, zapachów powstających podczas gotowania. Aranżacja białej kuchni powstała zgodnie z najnowszymi trendami, oprócz typowych szafek jest tu także wysoka zabudowa mieszczącą w sobie piekarnik spiżarnię – cargo i lodówkę.

Czytaj też: monochromatyczny minimalizm w małym mieszkaniu

Aranżacja sypialni i łazienki na poddaszu

Aranżacja sypialni jest oazą spokoju. Nowoczesne łóżko, tapicerowane miękką tkaniną zostało wyposażone w wyjątkowy, pikowany  zagłówek – na szerokość  całej ściany. Nowoczesna aranżacja łazienki oparta jest jest tylko na dwóch kolorach – kolorze białym i jasnego drewna. Toaleta, wszystko jedna wieczorna czy poranna, wprawia w dobry i spokojny nastrój. Pojemna szafka pod umywalka mieści w sobie kosmetyki i mnóstwo drobiazgów łazienkowych, których zawsze dużo w każdej łazience.