Aranżacja okna w pokoju dziecka może być świetną zabawą! Rolety plisowane Gardinii to feeria barw wprawiających w dobry nastrój każdego, nawet najbardziej buntowniczo nastawionego do jesieni młodego człowieka. Ich barwy, a także powstała gra światła na ścianach i meblach w pokoju dziecka rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka. Dzięki ruchomym belkom plisy Gardinii możesz ustawić na dowolnej wysokości okna i przysłonić jego wybraną część, przez co wyczarujesz różne obrazy za oknem i zabawisz się z dzieckiem w zgadywanki.

Aranżacja okna w pokoju dziecka: Oaza na strychu

Jeśli zaadaptowałeś dla Twojego dziecka uroczy pokoik na poddaszu, nie musisz się wdrapywać po schodach codziennie rano i martwić o jego poranną pobudkę. Dobra aranżacja okna w pokoju dziecka - żaluzje w ponad 80 kolorach specjalne do okien dachowych, odpowiednio ustawione, wpuszczą dokładnie tyle słońca ile potrzeba, tak, by na czas obudzić Twoje dziecko do szkoły.

Żaluzje w ponad 80 kolorach specjalne do okien dachowych odpowiednio ustawione wpuszczą dokładnie tyle słońca ile potrzeba, tak, by na czas obudzić Twoje dziecko do szkoły.

Aranżacja okna w pokoju dziecka: Bezpieczny początek

Jeśli masz w domu niemowlę, to problem deszczu za oknem i nudy, a tym samym strach przed pomysłami na jej zabicie przez Twojego malucha to dopiero kwestia przyszłości. Teraz aranżacja okna w pokoju dziecka ma być przede wszystkim pomocna w stworzeniu odpowiednich warunków dla Twojego maleństwa. W tej roli idealnie sprawdzi się roleta thermo. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym zadba o stałą temperaturę w pokoju, a opuszczona przyciemni pomieszczenie na czas drzemki po karmieniu. Łatwa w utrzymaniu czystości nie dopuści do gromadzenia się na niej kurzu i alergenów.

Roleta do zadań specjalnych firmy Gardinia z tkaniną STARLET idealnie nadaje się do pokoju niemowlaka.

3macz czyli …

…prosty, funkcjonalny i bezpieczny napinacz łańcuszka. Taki jest produkt Gardinii, który zapobiega swobodnemu zwisaniu łańcuszka rolety. Sprawia, iż przylega on równolegle do framugi okna, nawet gdy jest ono uchylone. To również rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo Twoich najbliższych, zwłaszcza małych dzieci. Dzięki zastosowaniu 3macza, rolety Gardinii spełniają Europejską Normę Bezpieczeństwa EN13120.
Zatem Drogi Rodzicu nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem. Niech skakanie po kałużach, gdy na chwilę wyjdzie słońce w czasie jesiennej szarugi, nie będzie jedyną atrakcją dla Twojego dziecka. Stwórz mu bezpieczny, kolorowy i pasjonujący świat z dekoracjami okiennymi Gardinii. Kto by pomyślał, że może to być takie proste.

 

Więcej na www.gardinia.pl