Kolorowy pokój dziecka - ciekawe pomysły i aranżacje pokoju dziecka

 pokój dziecka

Pokój dziecięcy 4-miesięcznego Kuby i 2,5-letniego Filipa urządzony został w byłej sypialni rodziców. Projektantki ze studia Pavo Design wprowadziły do pokoju dziecięce meble, a kolorystykę mebli i dodatków dopasowały do ciemnobrązowej podłogi. Kołyska Bounce'n'Sleep Stokke, łóżeczko Moon, Pinio, fotel IKEA.

W wydaniu wrześniowym magazynu M jak mieszkanie (9/2013) przedstawiamy pomysły na pokoje dziecięce. Zerknij na galerię zdjęć wybranych pokoi dla dzieci, obejrzyj aranżacje. Jakie kolory wybrać do pokoju dziecka? Jak urządzić przestrzeń?

Pomożemy Ci stworzyć idealny pokój dziecięcy! Zobacz nasze podpowiedzi i inspiracje - jak urządzić ładny i wygodny pokój dziecięcy. Obejrzyj zdjęcia - wybraliśmy pokoje dziecięce, które mają efektowny i spójny wystrój. Sprawdź jak dobierać meble i kolory w pokoju dziecka. Więcej inspiracji znajdziesz w papierowym wydaniu magazynu "M jak mieszkanie".

 tapeta w pokoju dziecka

Pasy na tapecie łączą wszystkie kolory wnętrza, stanowią elegancką bazę, do której dodane są dziecięce akcenty.
Tapeta Springtime, komoda IKEA, krzesło Flux Junior

 

Fot. Mariusz Bykowski

www.pavodesign.pl

 małe dziecko w sypialni rodziców

Mały Jaś tymczasowo mieszka w sypialni rodziców. Mama Dorota i tata Adam urządzili mu miły kącik przy oknie. Zasłonki chronią dziecko przed promieniami słonecznymi. Białe mebelki kontrastują z granatową ścianą.
Komoda, łóżeczko - Pinio, pościel IKEA.

 

Fot. Marcin Czechowicz

www.projectownia.com

 pokój dla dwójki dzieci

W dziale "Architekt radzi" prezentujemy pokoik dziecięcy projektu Joanny Nawrockiej. W tej chwili pokoik służy przede wszystkim starszemu dziecku do zabawy i nauki. Na półkach i szafkach kilkulatka przechowuje książki i zabawki, a na miękkiej wykładzinie układa klocki. Noworodek zajmuje na razie łóżeczko (drugie miejsce do spania ma obok rodziców w salonie).

 

Fot. Joanna Nawrocka

 www.jnstudio.pl, e-mail: info@jnstudio.pl

 pokój dziewczynki

Projektantki Joanna Zawicka i Edyta Furtak przedstawiają na łamach "M jak mieszkanie" projekt pokoju małej księżniczki. Utrzmany w biało-pastelowej tonacji, z biureczkiem i toaletką. Naklejkę "drzewko" można wielokrotnie przeklejać, zmieniając jej lokalizację w pokoju.

www.zawicka-id.pl

Fot. Joanna Zawicka, Edyta Furtak

 pokój chłopca

Tapeta w samochodziki pomaga chłopcu w nauce liczenia. Regał, teraz zarezerwowany na zabawki, za kilka lat zapełni się szkolnymi podręcznikami.
Wizualizacje i projekt: Joanna Zawicka, Edyta Furtak

www.zawicka-id.pl

Fot. Joanna Zawicka, Edyta Furtak

Baza projektantów:

Pavo Design www.pavodesign.pl, e-mail: pavodesign.pl@gmail.com

Dorota Janusiewicz www. projectownia.com, e-mail: dorota@projectownia.com, tel.: 791 069 123

Joanna Nawrocka www.jnstudio.pl, e-mail: info@jnstudio.pl, tel.: 663 967 079

Joanna Zawicka www.zawicka-id.pl, e-mail: biuro@zawicka-id.pl, tel.: 600 240 510

 

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka , Tekst: Matylda Gruman Źródło: M jak mieszkanie

POLECANE ARTYKUŁY