Łazienka projekty: 3 pomysły na jedną łazienkę

Kolorowe łazienki się wesołe. Kolor potrafi całkowicie odmienić charakter i wystrój wnętrza. Na dowód tę samą łazienkę pomalowaliśmy na trzy różne sposoby. Zobacz, trzy aranżacje łazienki. Jak zmieniała się łazienka (zdjęcia łazienek).

3 pomysły na jedną łazienkę
3 pomysły na jedną łazienkę
3 pomysły na jedną łazienkę

Łazienka 1 projekty

Łazienka sterylna, ale nie wyprana z pomysłów. W tej aranżacji łazienki wszystko kojarzy się z czystością. Nawet lampa i obraz wyglądają jak bańki mydlane. Do łazienki wybrano nastepujące kolory: niebieskie ściany przełamuje ciemna tekowa podłoga i zielony pas na ścianie. Wyrazisty fiolet wnęki i obudowy wanny wyznacza strefę kąpielową łazienki.

Łazienka 2 projekty

Łazienka w kolorach ziemi. Aranżacja łazienki wyrazista dzięki mocnym akcentom dekoracyjnym. Doprawiona dodatkami zaczerpniętymi wprost z damskiej garderoby. Poprzeczny pas malinowej barwy dzieli jednorodną kolorystycznie przestrzeń łazienki. Sprawia to, że mała łazienka wydaje się znacznie większa. Okrągłe dywaniki "łączą" podłogę ze ścianą. Powtarzają kształt zawieszonego na niej obrazu.

Łazienka 3 projekty

Kolory w łazience: szarość i soczysta zieleń. Aranżacja łazienki łączona nowoczesną ceramikę plus stylizowane dodatki łazienkowe. Grube pasy i delikatne kwiatki. Zestawione dla żartu, ale w dobrym stylu. Połączenie smutnej, "budowlanej" szarości z jasną zielenią wprowadza do łazienki mnóstwo życia. Efekt potęguje pasiasty wzór na ścianie.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Magdalena Kawczyńska Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY