Wąska łazienka zyskała ciepły i przytulny wizerunek. Na taką aranżację łazienki wpłynęły w szczególności dwa rewelacyjne i proste zabiegi, zaproponowane przez projektantów z programu Dekoratornia: szerokie, proste lustro i odbijająca się w nim rozległa, wielkopłytowa drewniana zabudowa półek. Drewno przemycono również do zabudowy wanny, co uczyniło z niej prawdziwie wyjątkową balię kąpielową wąskiej łazience.

Dekoratornia łazienki: ciepły drewna wizerunek

Warto podpatrzeć, jak można zamienić wystrój łazienek, szczególnie tych, które są trudne do urządzania, a więc małe, lub wąskie. Na zdjęciu łazienka z programu Dekoratornia. Nam spodobało się ciekawe, ledowe podświetlenie wyłaniające się spod rantu obudowy wanny, delikatnie ją podświetla rozproszonym światłem. Efekt bardzo nowatorski i przyjemny w odbiorze. Brązowa, prosta glazura na ścianach wąskiej łazienki znakomicie przewodzi ciąg kolorystyczny, łącząc ciepło drewnianych frontów z neutralną szarością płyt podłogowych. Umywalki, równie proste jak wanna, również znajdują się w zabudowie, w tym przypadku neutralnej. Łazienka z programu Dekoratornia jest też funkcjonalna. Ścianę znajdującą się na wprost wejścia wyłożono białą, połyskującą płytą, na której zamontowano funkcjonalne relingi z haczykami na ręczniki i szklane półki. Lekkość i przejrzystość tego fragmentu ściany dodatkowo przydała wnętrzu wąskiej łazienki światła.

Dekoratornia: indywidualne dekoracje

Projektanci z programu Dekoratornia pomyśleli o wszystkim, w tym także o unikatowych dodatkach do łazienki. Ponieważ użytkowniczkami tego pokoju kąpielowego będą małe dziewczynki, łazienkę zdobią ich najładniejsze rysunki, oprawione w klasyczne ramki. Kilka misiów, ręczniki z motywem zwierząt i urocze flakony wieńczą dzieło aranżacji łazienki dla dzieci. Emisja w niedzielę o godz. 13 w TV4.