Lubicie stylowe łazienki, w których można poczuć ducha minionych epok. Prezentowana łazienka wygląda jak pokój kąpielowy. Aranżacja łazienki jest w klimacie nostalgicznym, nawiązuje do wnętrz z przełomu XIX i XX wieku. Sprzyjało temu też usytkowanie łazienki: czyli poddasze i okno ze szprosami. Oglądając wnętrze tej łazienki widzimy, że wszystkie elementy są stylowe, dzięki temu aranżacja łazienki jest spójna, romantyczna, lekka...

Stylowa aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki spodoba się osobom lubiącym romantyczne wnętrza. Właścicielka podkreśliła stylowy wystrój łazienki wybierając wannę na lwich łapach (Balexim) oraz baterie łazienkowe Retro Classic (KFA). Wszystkie dekoracje łazienki (poza ikeowskim parawanem) pochodzą z An Decor. Dla zdystansowania klimatu wiejskiego domku, podłoga w łazience jest iście pałacowa -  wykonana z grubych marmurowych płyt. Aranżacja łazienki nabiera charakteru także przez ciekawe wykończenie ścian. Wszystkie ściany w łazience wyłożono bielonymi deskami, są odporne na wilgoć dzięki impregnatowi. Warto zwrócić uwagę, jak precyzyjnie je ułożono - ich łączenie idealnie pokrywa się z rantem stylizowanej umywalki na nóżce (Balexim).

Aranżacja łazienki: dekoracje łazienkowe

Stylowe łazienki mają ich dużo. W każdym kącie łazienki możemy znaleźć ładny element, który zdobi i pełni też funkcję praktyczną. Dekoracje łazienkowe są stylowe, wykonane z: drewna, metalu i plecionki. Lustro łazienkowe w ozdobnej ramie kupiono „na starociach”. Wieszaki łazienkowe z przecieranego metalu są delikatne i pełne finezji, wszak praktycznych wieszaków nigdy dość. Dzban i misa do porannej toalety urzekają urodą i nadają stylowy charakter wnętrzu łazienki.