Aranżacja białej kuchni jest nowoczesna, lekka i przestronna. Stylem i kolorystyką idealnie współgra z salonem. Projekt kuchni został dobrze przemyślany i dopracowany w każdym szczególe. Biała kuchnia z salonem tworzą część dzienną. Zabudowa kuchenna jest prosta i funkcjonalna, a zarazem elegancka. Wystrój kuchni z salonem ożywiają turkusowe dodatki oraz designerskie krzesła z niezwykłym efektem wodnych kręgów zamkniętych pod powierzchnią siedziska. Biała kuchnia z salonem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią przestrzeń.

Biała kuchnia: turkusowe akcenty

Biała kuchnia z salonem urządzona jest nowocześnie i kontrastowo. Biel zabudowy kuchennej z lakierowanego MDF-u przełamują pasy czerni: między szafkami oraz na podwieszanym suficie, który kryje instalację oświetlenia i wentylacji. Szafki nie mają uchwytów, żeby nie zaburzać czystości linii. Zastosowano tu zamknięcia na klik – estetycznie są idealne, bo niewidoczne. Przestrzeń między szafkami, wyłożona szkłem lacobel, nawiązuje kolorystycznie do blatu z corianu i szklanego stołu. W błyszczących powierzchniach przeglądają się dodatki - nieliczne, aby nie zagracać kuchni z salonem, za to stylowe.

Biała kuchnia: panele zamiast płytek

W nowoczesnej białej kuchni coraz częściej pojawiają się panele zamiast płytek. W tej aranżacji kuchni najlepszym rozwiązaniem okazały się jasnoszare panele z delikatnymi beżowymi smużkami, które położono także w salonie. Dzięki temu uzyskano jednolitą powierzchnię, co powiększa optycznie wnętrze. Panele są wytrzymałe i stanowią świetną podstawę do lekkich jasnych mebli. Gdzie kupić wyposażenie kuchni: Meble kuchenne - na zamówienie, Mucharski Meble, Łomża; Krzesła i stół firmy Calligaris – Italia Design; Żyrandol Big Bundle – Leitmotiv.