Aranżacja kuchni w bieli nie wymaga dużej wiedzy teoretycznej. Wystarczy dobry pomysł i odrobina smaku, aby biała kuchnia była ozdobą mieszkania. Zabczcie naszą galerię: ZDJĘCIA KUCHNI, które są nowoczesne i oczywiście białe. Urzadzając białą kuchnię możemy się zdecydować na tzw. total look – czyli całą kuchnię w bieli lub połączyć kolor biały z innymi. Pamiętajmy jednak, że aby uskać efket białej kuchni, kolor biały musi mieć przewagę. Wtedy nowoczesna kuchnia kuchnia będzie ciekawa i wyrazista.

Biała kuchnia: mała lub duża

Oglądając zdjęcia kuchni, zobaczycie że biała kuchnia będzie idealna do małych wnętrz, które dzięki takiej aranżacji optycznie wydadzą się większe. Jednak w dużych mieszkaniach biała kuchnia również się sprawdzi. Na większej powierzchni możemy jeszcze ciekawiej rozplanować układ szafek, ich połączenie z kuchennymi sprzętami i ciekawe dodatki.

Nowoczesna kuchnia: charakter dodatków

Oglądając zdjęcia kuchni warto zwrócić uwagę na dekoracje i akcesoria kuchenne. Często charakter nowoczesnej kuchni w bieli tworzą dodatki, więc od ich stylu zależeć będzie wystrój białej kuchni. Na tle białych mebli kolorowe dodatki nabierają głębszej barwy i są dobrze widoczne. Ciekawie wyglądać będzie kuchnia, w której połączymy wyłącznie biało-czarne elementy, jak i taka, w której postawimy na mocny, energetyczny kolor, np. czerwony, limonkowy itp. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić w białej kuchni z kolorowymi dodatkami. Zdecydujmy sie na dwa dodatkowe kolory i konsekwetnie z nich korzystajmy.

Zobacz ładne zdjęcia kuchni w naszej galerii!