BIAŁA KUCHNIA: 10 ciekawych projektów. ZDJĘCIA: BIAŁA KLASYCZNA KUCHNIA

Aranżacja kuchni w bieli sprawdzi się zwłaszcza w małych pomieszczeniach, ponieważ pomoże optycznie powiększyć wnętrze. Biała kuchnia pasuje zarówno do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Zobacz 10 ładnych aranżacji białej kuchni!

biała kuchnia
biała kuchnia
biała kuchnia
biała kuchnia
biała kuchnia

Biała kuchnia jest dobrym rozwiązaniem dla osób lubiących klasykę, ale także dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na odważniejszą kolorystykę w aranżacji kuchni.

Biała kuchnia: łączymy kolory

Biała kuchnia wbrew pozorom nie musi być cała biała. Białe mogą być na przykład kolory ścian w kuchni i tylko fronty dolnych szafek. Będą dobrze wyglądały zwłaszcza w połączeniu z drewnem – na podłodze, czy też z drewnianymi blatami.

W wersji nowoczesnej polecamy łączenie białej kuchni ze szkłem – na przykład szkło nad blatem w kuchni, pod którym może być na ścianie fototapeta, oryginalny malunek itp. Równie ciekawie wygląda biała kuchnia łączona na przykład z betonem na ścianie – taka aranżacja sprawi, że wnętrze może się wydawać odrobinę surowe, ale nowoczesne.

Galeria: świetne pomysły na białą kuchnię

Ciekawym rozwiązaniem jest białą kuchnia w stylu total look – czyli całą urządzona w bieli. Pamiętajmy wówczas, aby biel w kuchni przełamać ciekawym akcentem kolorystycznym. Kuchnia całą w bieli może się wydać zbyt monotonna i nudna.

W galerii znajdziesz pomysły na ciekawą aranżację białej kuchni!

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY