Jakie kolory do pokoju młodzieżowego? Farby do pokoju młodzieżowego

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego wybrać? Kolory ścian w pokoju młodzieżowym to najważniejszy elementy wystroju. Pokój młodzieżowy, który ma dobrze dobrane kolory ścian łatwo urządzić, tak by spodobał się nastolatkom. Zobaczcie pomysły na kolorowe pokoje młodzieżowe i dowiedz się, jakie farby dobrać.

pokój młodzieżowy zdjęcia
pokój młodzieżowy zdjęcia
pokój młodzieżowy zdjęcia
pokój młodzieżowy zdjęcia
pokój młodzieżowy zdjęcia

Jakie kolory do pokoju młodzieżowego wybrać? Zanim wybierzemy kolory farb do pokoju młodzieżowego zastanów się, jakie indywidualne cechy ma nastolatek, czym się interesuje, jak jest hobby młodego lokatora i rozbudujmy ten temat w aranżacji pokoju młodzieżowego, unikając jednak przesady. Niebanalny pokój młodzieżowy lepiej zniesie upływ czasu.

Pomysły na pokój młodzieżowy [GALERIA]

Nowoczesna wygoda, ale w designie nawiązania do klasyki – takie meble i dodatki świetnie sprawdzają się w pokoju młodzieżowym. W galerii zdjęć znajdziesz doskonałe tego przykłady!

Kolory farb do pokoju młodzieżowym

Urządzając pokój młodzieżowy postawy na umiejętnie dobraną kolorystykę. Pamiętajmy, że kolory farb w pokoju młodzieżowym powinny odzwierciedlać charakter właściciela. Zainwestujemy w dobrej jakości farby, które będą trwałe i łatwe w czyszczeniu. Koniecznie kolory ścian musisz wybrać razem z nastolatkiem, muszą mu się podobać, bo to jego pokój. Nawet jeśli będzie chciał mieć czarne ściany.

Warto tylko ustalić i dopasować kolory farb do wielkości pomieszczenia. Jeśli mają być ciemne – to może tylko na jednej ścianie, a reszta w jaśniejszym odcieniu. Tak, by pokój młodzieżowy nie był przytłaczający. Wybierając kolory farb pomyślcie też o innych dekoracjach, tj. plakaty, fototapety, zdjęcia, obrazy, tablice.

Jakie kolory ścian wybrać do pokoju dziecka? [GALERIA]

Wszystko zależy od upodobań, wieku dziecka i stylu w jakim zdecydujesz się urządzić jego pokój. Bardzo ważne są także właściwości farb. Bezpieczne farby nie wydzielają szkodliwych związków, a nawet pochłaniają je z powietrza, są antyalergiczne, paroprzepuszczalne, łatwe w utrzymaniu czystości i bardziej wytrzymałe.

Gotowe projekty pokoi dla dzieci

 

Chcesz, aby Twoje dziecko miało cudowny pokój? Wyczaruj go razem z nami! Wraz z architektami stworzyliśmy kolekcję gotowych projektów pokoi dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku: uczniów, przedszkolaków i niemowląt. Każdy pokój ma własny styl i charakter. Szczegółowo opracowana aranżacja zawiera listę produktów, linki do sklepów i szczegółowe rysunki. Dzięki temu urządzanie jest bardzo łatwe i szybkie, nawet dla osób, które robią to pierwszy raz.

 

Zobacz projekty >>

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY