DEKORACJE na HALLOWEEN: jak uszyć dynie z materiału WIDEO instruktaż

 Zrób to sam

Fot. Photos.com

Dynia jako dekoracja na Halloween, to prawdziwy symbol święta. Aby wydrążyć w niej straszną buzię nie trzeba mieć wielkiego talentu, a trochę wolnego czasu. Jeśli jednak ktoś nie lubi bawić się z warzywami, albo zamiast pomarańczowej dyni wolałby kolorową, to mamy coś co każdy może zrobić sam - dynia z materiału. Zobacz jak uszyć kolorowe dynie z materiału, które stworzą pomysłowe dekoracje na Halloween.

Dynia, jako dekoracje na Halloween, nabawiła się ostatnio konkurencji w postaci... dyni z materiału. Dlaczego "sztuczna" dynia jest lepsza niż ta prawdziwa? Może służyć jako poduszka, może zdobić wnętrza przez cały sezon, a nie tylko w trakcie Halloween, i przede wszystkim to my decydujemy, jakie kolory będzie miała nasza dekoracja na Halloween. Największym minusem jest fakt, że z takiej dyni nie zrobimy ani zupy ani placuszków. W naszym cyklu zrób to sam - zobacz jak uszyć dynie z materiału. Instrukcja wideo.

Zrób to sam: materiały na dekoracje na Halloween

Do wykonania dyni z materiału jako dekoracji na Halloween będziecie potrzebowali między innymi kawałków kolorowych tkanin, czegoś do wypchania czy też włóczkę i dużą igłę groszówkę. Jak uszyć dynie z materiału pokaże Wam nasz film - zobacz instrukcję wideo.

Dekoracje na Halloween: jak uszyć dynię

 

Współpraca: dekoradnik.pl

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Photos.com

POLECANE ARTYKUŁY