Romantyczne aranżacje wnętrz: sprawdź najbardziej WALENTYNKOWE wnętrza!

Jak wyglądają najbardziej walentynkowe aranżacje wnętrz jakie tylko możecie sobie wyobrazić? Specjalnie dla Was na WALENTYNKI przygotowaliśmy GALERIĘ najbardziej walentynkowych wnętrz! Romantyczne róże, pąsowe czerwienie i głębogie burgundy - oto walentynkowe wnętrza na miarę skrajnych romantyków!

Retro róż w salonie z kuchnią: malinowe inspiracje z różem nie przesadzonym
Aniołki, kwiatki, ultramaryna: różnobarwne ściany
Różowy salon w paryskim mieszkaniu
Róż na ściany
Kawalerka z pomysłem. Mocny kolor ścian: różowy

Z czym nam się kojarzą romantyczne wnętrza? Z różem oczywiście! Różowy to kolor uczuć, ciepłych emocji skierowanych do naszych bliskich i romantycznych uniesień. Nic dziwnego, że w dniu świętego Walentego różowy kolor lawiną zalewa nie tylko dekoracyjne wystawy sklepów, ale i nasze wnętrza. Całoroczni romantycy nie boją się wyrażać emocji również poprzez kolorystykę swoich wnętrz - różowy kolor ścian, mebli czy tekstyliów to absolutny MUST HAVE wnętrz permanentnie romantycznych!

Romantyczne wnętrza: stylowe MUST HAVE wnętrza romantyka!

Jakie elementy wyposażenia wnętrz są tymi niezbędnymi dla stworzenia jaskrawie romantycznej aranżacji? Przede wszystkim barwy i odcienie. Róż i wszystkie jego odcienie, to strzał w dziesiątkę dla wnętrz prawdziwych romantyków. W połączeniu z nielicznymi czerwonymi bądź turkusowymi dodatkami (tekstylia, wazony, ceramika) mogą stworzyć (odpowiednio) liryczną bądź intrygującą romantyczną interpretację wnętrza. Miękkie, tapicerowane meble, pufy i siedziska to także elementy nastrojo-twórcze w romantycznym wnętrzu. Długowłose dywany, atłasowe poszewki dekoracyjnych poduszek i mięsiste, aksamitne zasłony w oknach dodadzą dozy przytulności i luksysu. Do tego barwione szkło kieliszków i szkła dekoracyjnego jako zmysłowa dominanta romantycznej aranżacji. Jeśli różowy kolor ścian i dodatków w wersji total nas nie przekonuje, to stylowa tapicerowana różowym aksamitem sofa typu chesterfield powinna nas przekonać. Miękki i stylowy mebel, jako silny akcent kolorystyczny w stonowanym wnętrzu, powinien w sposób wystarczająco spektakularny stworzyć romantyczny look naszego wnętrza! Jeśli intensyfikacja romantycznych barw na ścianie, w meblach i w dodatkach to dla nas zbyt wiele, w planowaniu romantycznej aranżacji pójdźmy w skrajność, czyli tam,  gdzie mniej znaczy na prawdę wszystko!

Ocena: 0
Zdjęcia: Sara Niedźwiecka

POLECANE ARTYKUŁY