Dominująca biel, proste formy i elementy czerni charakteryzują projekt wnętrz według studia HOLA DESIGN. Założeniem projektowym było stworzenie przestrzeni, która urzekać będzie spójnością i niepowtarzalnym klimatem. W efekcie powstało niezwykle przestronne białe wnętrze, które jest idealnym miejscem do złapania oddechu i odpoczynku po ciężkiej pracy.

Minimalistyczny projekt wnętrz: biały salon z kuchnią

Centralnym punktem apartamentu zaprojektowanego przez studio HOLA DESIGN jest salon połączony z otwartą kuchnią. Bazowym kolorom aranżacji wnętrza jest czysta biel. Kolor ten dominuje przede wszystkim w stylowej przestrzeni pokoju dziennego oraz kuchni i niewielkiej jadalni. Strefę wypoczynkową w salonie wyznacza klasyczna sofa w odcieniu jasnej szarości. Dopełnieniem minimalistycznej przestrzeni jest niski, czarny stolik kawowy zaprojektowany przez studio HOLA DESIGN, podobnie jak reszta mebli. Tuż za częścią wypoczynkową zlokalizowano białą kuchnię. Dzięki neutralnej barwie i prostej formie kuchennej zabudowy, projektantom udało się stworzyć w pełni funkcjonalną kuchnię, która nie wysuwa się na prowadzenie w salonie, a jest idealnym tłem dla nowoczesnej i niezwykle stylowej aranżacji pokoju dziennego. Na niewielkiej przestrzeni części dziennej projektantom udało się także wygospodarować miejsce na niewielki stół jadalny z krzesłami. Część jadalną zlokalizowano przy niewielkiej ścianie z białej cegły. Ściany w pokoju dziennym wykończono taflami lakierowanego szkła. To, w połączeniu z jasną podłogą, zaprojektowanym oświetleniem oraz białymi roletami przepuszczającymi światło domyka klimatyczną aranżację wnętrz, przywodzącą na myśl szyk i elegancję.

Nowoczesne wnętrze według studia HOLA DESIGN

Do sypialni, garderoby i łazienki prowadzą wysokie drzwi przesuwne w kolorze szarości. Wnętrze sypialni, podobnie jak aranżacja pokoju dziennego, urzeka niezwykłą spójnością kolorów i faktur. Także tutaj projektanci zdecydowali się na minimalizm w wyposażeniu. Najważniejszym elementem pokoju nocnego jest wygodne lóżko, którego ściana wezgłowia została wykończona ręcznie formowanymi płytkami ceglanymi, oczywiście w kolorze białym. Nad łóżkiem zaprojektowano jedynie niewielką półkę, która może pełnić miejsce na książki czy inne bibeloty. Wyjątkowego charakteru do wnętrza sypialni wprowadza biała cegła na ścianie. Na uwagę zasługuje także oryginalna aranżacja czarnej łazienki. W przestrzeni pokoju kąpielowego na plan pierwszy wysuwają się czarne ściany oraz zabudowa wykonana z granitu. Pomimo ciemnej kolorystyki, przestrzeń ta nie przytłacza. Lekkości wnętrzu nadaje biały sufit, dobrane oświetlenie, a także dekoracja ściany nad wanną - fotografia laminowana w szkle. Całość aranżacji według projektu HOLA DESIGN to klimatyczna, nowoczesna przestrzeń, która urzeka minimalizmem i kolorystycznym rozwiązaniem w aranżacji łazienki.

Kontakt z pracownią:

HOLA DESIGN
adres pracowni:
01-756 Warszawa, ul. Przasnyska 4 lok. 1 (róg ul. Rydygiera)
adres prawny:
HOLA - Monika Bronikowska
05-092 Łomianki, ul. Pancerz 18A
NIP 838-16-24-120
telefony kontaktowe:
+48 509 177 187 / 502 614 555 / 509 178 078
wyceny projektów: wycena@hola-design.pl
korespondencja ogólna: hola@hola-design.pl
strona internetowa: www.hola-design.pl