Aranżacja salonu jest dość prosta, jednak wnętrze urządzone zostało ze smakiem. W salonie królują proste meble IKEA, które dobrze pasują do wnętrza hotelu – gdyż tam właśnie mieści się salon. Dzięki takiej aranżacji salonu goście mogą się poczuć jak w domu.

Aranżacja salonu: meble IKAE i prostota

Wnętrze jest jasne i przestronne, a biały kolor ścian jeszcze je optycznie powiększa. Aranżacja salonu oparta jest właśnie na kontraście bieli i czerni, dzięki czemu salon sprawia wrażenie uporządkowanego. Pufy w kolorze jasnego drewna i drewniana podłoga ocieplają chłodną aranżację salonu.

Aranżacja salonu: biel i czerń

Proste formy mebli nieco ożywia ozdobny, ażurowy żyrandol. Niskie meble sprawiają wrażenie, że w salonie jest więcej miejsca niż w rzeczywistości. Aranżacja salonu jest funkcjonalna – znalazło się w nim nawet miejsce na pomysłowe małe biurko do pracy. Podłużne lustro na ścianie to nie tylko ciekawa dekoracja ściany - jego odbicie  dodatkowo podwaja wnętrze. Aranżacja salonu, mimo, że utrzymana w chłodnych, kontrastowych barwach, sprawia wrażenie przytulnego miejsca odpoczynku.