Oto nowoczesna łazienka, której głównym motywem dekoracyjnym jest mozaika Bisazza. W nowoczesnej łazience dominują proste formy mebli o lekko obłych kształtach. Dzięki temu aranżacja łazienki w mocnych, kontrastowych kolorach wydaje się dość łagodna i spokojna. Ważnym założeniem w urządzaniu łazienki było zmieszczenie w niej jednocześnie i prysznica, i wanny, które udało się zmieścić w przeciwległych kątach nowoczesnej łazienki.

Nowoczesna łazienka: mocne kolory i nowoczesna aranżacja

W nowoczesnej łazience konsekwentnie zastosowano trzy kolory – biel, czerń i pomarańczowy. Większa część łazienki pokryta jest białymi płytkami, dzięki czemu wnętrze optycznie wydaje się większe. Wrażenie podwojenia przestrzeni potęgują duże lustra. Czarne duże płytki na przeciwległej ścianie wyraźnie kontrastują z bielą i ciekawie korespondują z pomarańczowym kolorem na podłodze. Zastosowanie trzech kontrastowych i mocnych kolorów zdecydowanie podkreśliło nowoczesny charakter łazienki.

Największą uwagę w nowoczesnej łazience przykuwa jednak oryginalna mozaika na ścianie prysznica. Mozaika firmy Bisazza ułożona została w portret Napoleona. Ten ciekawy element dekoracyjny dobrze wpisał się do nowoczesnej łazienki i ożywił aranżację wnętrza.

Nowoczesna łazienka: wyposażenie - GDZIE KUPIĆ:
płytki podłogowe SistemC Architettura, ścienne Black & White – Marazzi; umywalka, wanna – Duravit; baterie – Webert; dywanik – BB Home.