Wakacje w Normandii - francuskie letnisko Pierre'a Freya

2019-06-13 15:59
Francuskie letnisko Pierre'a Freya
Autor: Brigitta Wolfgang / Siaters Agency Pierre wychował się wśród klasycznych mebli. Na letnisku jednak panuje klimat retro w najbardziej niezobowiązującej odsłonie – terakotowe posadzki, drewniane meble, pamiątki, a obok sztuka współczesna i vintage. Bo tutaj chodzi się w dżinsach i na bosaka.

Widok jak z pocztówki – biały domek skryty pośród zieleni, angielskie róże, bukszpany i wiklinowe fotele w cieniu drzew. Pierre Frey z żoną Emilie ledwie minęli furtkę i już wiedzieli, że jest to miejsce, jakiego od dawna szukali. Wymarzone rodzinne letnisko.

Pierre Frey z żoną Emilie i dwoma synami mieszkają w sercu Paryża, przy Rue de Louvre, szukali więc spokojnego miejsca, gdzie mogliby spędzać weekendy i wakacje. Dom miał być duży, wygodny nie tylko dla ich czwórki, lecz także dla gości, bo Pierre i Emilie uwielbiają towarzystwo. – Jako dziecko razem z braćmi wakacje spędzałem u dziadków za miastem – wspomina Pierre. – Potem rodzice kupili dom i do nas zjeżdżała cała rodzina. Uwielbiałem to i chciałbym, żeby nasze dzieci miały podobne wspomnienia – dodaje.

Wiecej o domu letniskowym w Louÿe przeczytasz w lipcowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>