Poezja żywiołu - łazienka z klimatem dzięki technologiom

2019-05-14 15:42
Woda na pilota
Autor: mat. prasowe Hansgrohe Wybierz swój scenariusz. System „Rain Tunes” miał premierę na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie. Specjalna aplikacja (zainstalowana np. w telefonie) umożliwia zdalne sterowanie nie tylko strumieniem wody, ale też oświetleniem, muzyką, a nawet zapachem! Na zamontowanym na ścianie ekranie wyświetlane są obrazy zgodne z wybranym przez użytkownika scenariuszem. www.hansgrohe.pl

Woda, światło, energia – pokazujemy, jak nadać łazience niezwykły klimat. Tym razem nie tylko za sprawą niezawodnych wnętrzarskich metod i estetyki zen, ale też nowoczesnych technologii, które pozwalają tworzyć własną scenografię kąpieli.

Modne łazienki zachęcają do rytuałów pielęgnacyjnych i celebrowania intymności. Utrzymane są w estetyce zgodnej z dominującą dziś formułą Miesa van der Rohe „mniej znaczy więcej”. Tegoroczne targi ISH we Frankfurcie przyniosły jednak pewne odświeżenie kolorystyczne. Do łazienek wkroczyły barwy – zarówno mocne, energetyczne: czerwony, żółty, niebieski, zielony, już nie w formie akcentu, ale na dużych powierzchniach (umywalki, wanny), jak i odcienie pastelowe, nieco przydymione oraz matowa czerń. 

Więcej o trendach w aranżacji łazienki przeczytasz w czerwcowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>