ŻÓŁTY KOLOR ŚCIAN

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŻÓŁTY KOLOR ŚCIAN

Żółty kolor ścian, czyli aranżacja salonu intuicyjnie

Żółty kolor ścian, czyli aranżacja salonu intuicyjnie

Projekt salonu, w którym stonowaną kolorystykę ożywiają słoneczne barwy. Neutralna aranżacja pokoju dziennego, do której wprowadzono energetyczną żółć czy pomarańcz. Przełamanie monotonnego projektu wnętrza, w którym gdzieniegdzie emanują kolory słońca. Jak urządzić salon? Intuicyjnie. Czyli czemu sięgamy po dwa magiczne kolory we wnętrzu?

Kolor żółty to energia i optymizm. Jak łączyć żółty by cieszył, a nie męczył?

Kolor żółty to energia i optymizm. Jak łączyć żółty by cieszył, a nie męczył?

Kolor żółty we wnętrzach. Żółty kolor ścian jest trudny, ale zastosowany umiejętnie bardzo się odwdzięczy. Większość z nas boi się koloru żółtego, wydaje się nam trochę tandetny i kojarzy się z Wielkanocą. Czy słusznie? Przecież kolor żółty to czysty optymizm. Na początek pokazujemy na zdjęciach realizacje, w których kolor żółty został użyty dosłownie w aptekarskich ilościach. Podoba Wam się?

Kolory ścian: ŻÓŁTY KOLOR ŚCIAN. 10 inspiracji GALERIA ZDJĘĆ

Kolory ścian: ŻÓŁTY KOLOR ŚCIAN. 10 inspiracji GALERIA ZDJĘĆ

Żółty wnosi do wnętrza życie i energetyczną harmonię. Żółte ściany to słoneczny akcent w domu. Żółty kolor ciekawie łączy się z naturalnymi, ciepłymi barwami, tworząc przytulne wnętrza. Radzimy, jak komponować żółte kolory ścian.

Trendy w sypialni: żółty. Ciekawe aranżacje sypialni ZDJĘCIA

Sypialnia w kolorze żółtym? Zobacz zdjęcia sypialni! Dobrze, aby aranżacja sypialni była w spokojnych i stonowanych kolorach. Jednak nowe trendy w aranżacji sypialni coraz częściej wykorzystują ciekawe odcienie żółtego.

Żółta sypialnia z garderobą: oryginalna aranżacja z ciekawymi dodatkami

Żółta sypialnia jest efektowna i zaskakuje ciekawym wyposażeniem. Żółty kolor ścian (odcień wpadający w musztardowy) tonują czarne meble w sypialni i oryginalne czarne kinkiety. Do garderoby prowadzą drzwi, których fronty zostały oklejone zdjęciem.

Nowoczesna kuchnia: modny duet żółci i szarości. Monochromatyczne wnętrze nie musi być nudne

W nowoczesnej kuchni połączenie koloru żółtego z szarościami wciąż jest na topie. To doskonały pomysł, jak ożywić monochromatyczne wnętrze. Zobacz wyjątkowy projekt kuchni autorstwa pracowni Limonki Studio& Atelier Lillet.

Strona 1 z 1

1