ZNAKI ZODIAKU

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZNAKI ZODIAKU

Horoskop wnętrzarski 2020: wnętrza dla każdego znaku zodiaku! Porady i inspiracje

Horoskop wnętrzarski 2020: wnętrza dla każdego znaku zodiaku! Porady i inspiracje

Z każdym znakiem zodiaku wiążą się inne cechy charakteru i temperament. Dobrze więc w taki sposób urządzić dom, by doskonale w nim się czuć, a także dopasować go do osobowości. Prezentujemy horoskop wnętrzarski na 2020 rok. Przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku znajdą w nim porady i inspiracje, jak urządzić wnętrze dla siebie.

Horoskop dla Koziorożca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Horoskop dla Koziorożca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Koziorożca powinna być przede wszystkim funkcjonalna i klarowna. W podróży czy we własnym łóżku, Koziorożec zawsze ma porządek. Dlatego wnętrza muszą być dobrze rozplanowane. Sprawdzą się schowki i szafy, które pozwolą zachować ład w mieszkaniu.

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

Horoskop dla Byka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Spróbujmy urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Byka powinny się rodzić w pałacach. Luksus, piękno, klasyka - w takich wnętrzach Byki od dziecka czują się szczęśliwe i bezpieczne.

Horoskop dla Lwa: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Lew, pan i władca na włościach. Najchętniej wprowadziłby się do jakiegoś ładnego pałacyku. Co się stanie, gdy zapędy dyktatorskie zacznie realizować w wystroju wnętrz? Lew ceni komfort i wygodę w aranżacji wnętrza, z chęcią kupi wygodną, dużą kanapę czy fotel dyrektorski, a także postawi na dekoracyjność wnętrza.

Horoskop dla Ryb: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Choć wielki błękit to ich żywioł, Ryby nie są zimnymi stworzeniami. Lubią wnętrza subtelne i zmysłowe. Aranżacja wnętrz nie może być przytłaczająca i minimalistyczna. Wyobraźnia Ryb jest bezkresna jak ocean, a zmysłowością wodzą na pokuszenie niczym tajemnicze nimfy wodne, co ma odzwierciedlenie w urządzaniu wnętrz.

Horoskop dla Barana: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Aranżacja wnętrza a znak zodiaku, czyli radzimy jak urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Baran raczej nie korzystają z usług architekta podczas urządzania wnętrz. Baran ma mnóstwo własnych pomysłów i dość odwagi, by je realizować podczas aranżacji wnętrza. Zobacz, jakie kolory wnętrza, jakie meble i styl są dobre dla osób spod znaku Barana.

Horoskop dla Wodnika: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Żywiołem Wodnika jest powietrze, czyli wolność. Również w aranżacji wnętrz. Dlatego wnętrza, gdzie łączy się proste wzornictwo z charakterystycznymi dodatkami to sposób na wyrażenie przekornej osobowości osób spod znaku Wodnika. Aranżacja wnętrz dla Wodnika to nowoczesność i odkrywczość. Wodnik jest ekscentrycznym liberałem, również w swoim wnętrzu.

Horoskop dla Skorpiona: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Skorpion kocha tajemnice i rzeczy z historią. Lubi wnętrza w stylu glamour, pełne elegancji i luksusu. Wyrazista osobowość Skorpiona nie odnalazłaby się w banalnym wnętrzu. Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Skorpiona musi być wysmakowana.

Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Rak nigdy nie będzie globalistą, dlatego nie lubi nowinek w aranżacji wnętrz. Wnętrza nowoczesne musi ostrożnie oswoić, na tym właśnie polega jego wdzięk. Ale nie ma domatora nad Raka. Dlatego jego wnętrza są ciepłe i rodzinne.

Horoskop dla Panny: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Panna siebie i swoje wnętrza ubiera w rzeczy proste, bo są praktyczne. Otwórz oczy, moja Panno, wybieraj proste, bo piękne. Reszta to szczegół. Aranżacja wnętrz w wydaniu Panny jest zrobiona z wyczuciem. Osoby spod znaku Panny lubią dobrej jakości przedmioty i modułowe, praktyczne meble.

Horoskop dla Strzelca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Strzelce nie inwestują wielkich pieniędzy w urządzanie wnętrz. Wolą często zmieniać meble i dekoracje wnętrz. W przerwach między podróżami. Osoby spod tego znaku zodiaku traktują swoje wnętrza ze swobodą, a szalone kolory to pochodna ich impulsywności. Aranżacja wnętrz lekka, żywa i spontaniczna oznacza dla nich otwartość na świat. Strzelec musi jednak uważać aby nie popaść w niespójność podczas urządzania swojego mieszkania.

Horoskop dla Wagi: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Przy całej swej skłonności do blichtru i szokujących efektów Waga ma słabość do natury w stanie czystym, dlatego ceni symetrię i elegancję w aranżacji wnętrz. Czy jest jakiś sposób na zaspokojenie we wnętrzu jej potrzeb estetycznych i... przyrodniczych?

HOROSKOP 2016: wnętrza dopasowane do znaku zodiaku!

Horoskop Wnętrzarski 2016! Jakie wnętrza będą modne w 2016 roku? Jak dopasować styl wnętrza, kolor ścian czy wystrój do swojego znaku zodiaku, aby modnie rozpocząć zmiany w Nowym 2016 Roku i poczuć się dobrze urządzonym? Przeczytaj nasz Horoskop Wnętrzarski 2016 i dopasuj wnętrze do swojego znaku zodiaku!

HOROSKOP wnętrzarski 2015: sypialnia dopasowana do znaku zodiaku!

Rok 2015 będzie poświęcony kreatywności, inspiracjom artystycznym i szukaniu nowych rozwiązań – w tym także do wnętrz! Jak urządzić sypialnię, aby była w zgodzie z naszym znakiem zodiaku? Jakie elementy wpłyną na relaksacyjny sen, a które zaburzą naszą aurę? Sprawdź jak urządzić sypialnię dopasowaną do Twojego znaku zodiaku!

Trendhoroskop

Zapraszamy do zabawy! Nasz horoskop nie tylko odkryje przed Tobą przyszłość, znajdziesz w nim też kompas trendów. Spójrz w niebo i odczytaj konstelacje nurtów w designie, które w roku 2014 kierować będą znakami zodiaku.

Strona 1 z 1

1