ZAJĄCZKI

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY ZAJĄCZKI

Ozdoby wielkanocne

Ozdoby wielkanocne

Nie wiecie jeszcze, jak udekorować dom na Wielkanoc? Prezentujemy tegoroczne trendy w wielkanocnych dekoracjach marki Home & You. Pisanki świeczniki czy wesołe króliczki będą ładną ozdobą wielkanocnego stołu.

Dekoracje wielkanocne: szyjemy zajączki

Dekoracje wielkanocne: szyjemy zajączki

Zabawne dekoracje wielkanocne możecie kupić lub zrobić samodzielnie. Pokazujemy jak uszyć zajączki - ocieplacze na dzbanek, które przydadzą się na wielkanocnym stole. Zajączek to jeden z ulubionych motywów na Wielkanoc.
W zrób to sam zamieszczamy instrukcję jak uszyć zajączka.

Jak zrobić proste dekoracje wielkanocne: zając wielkanocny na patyku ZRÓB TO SAM

Jak zrobić proste dekoracje wielkanocne: zając wielkanocny na patyku ZRÓB TO SAM

Jak samodzielnie wykonać proste i efektowne dekoracje wielkanocne? W przedświątecznej gonitwie w cenie są szybkie i dekoracyjne rozwiązania. Zabawne, wiosenne dekoracje wielkanocne z papieru to strzał w dziesiątkę dla zabieganych wielbicieli pięknych detali świątecznych! Zobacz jak szybko wykonać wielkanocnego zająca na patyku!

Zając wielkanocny z serwetki: szybka i prosta ozdoba na stół

Zając wielkanocny z serwetki to doskonały pomysł na dekorację świątecznego stołu. Ozdobę możemy postawić na talerzykach, a jest wykonanie jest proste i szybkie. Mamy dla Was instrukcję krok po kroku jak przygotować zająca wielkanocnego z serwetki!

Strona 1 z 1

1