WNĘTRZE

(20 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WNĘTRZE

Mieszkanie w kamienicy, czyli aranżacja wnętrza z klimatem wg pracowni halo.architekci

Mieszkanie w kamienicy, czyli aranżacja wnętrza z klimatem wg pracowni halo.architekci

Aranżacja wnętrz: mieszkanie w kamienicy czy nowoczesnym apartamentowcu? Luksusowa przestrzeń czy może lokal z duszą? Projektanci z pracowni halo.architekci zaaranżowali niepowtarzalne wnętrze w kamienicy zachowując oryginalny charakter i historyczne elementy.

Aranżacja wnętrza domu wg Widawscy Studio Architektury: stonowane kolory i akcenty z innej epoki

Aranżacja wnętrza domu wg Widawscy Studio Architektury: stonowane kolory i akcenty z innej epoki

Aranżacja wnętrza domu według projektu Widawscy Studio Architektury jest dowodem na to, że minimalizm i oszczędność razem tworzą klimatyczną i niezwykle oryginalną przestrzeń. Powstało unikatowe i ponadczasowe wnętrze domu dzięki monochromatycznej kolorystyce w połączeniu z elementami z innej epoki.

Dekoracja ścian. Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Dekoracja ścian. Zobacz zdjęcia w naszej galerii

Ceramika, zdjęcia, plakaty... Wystarczy kilka dekoracji na ścianie, by wnętrze nabrało charakteru. Nie masz pomysłu, jak ozdobić ścianę w salonie czy kuchni? Zobacz zdjęcia aranżacyjne w naszej galerii. Zajrzyj też do magazynu M jak mieszkanie. Znajdziesz tam jeszcze więcej inspiracji.

ŁADNE WNĘTRZA: jak urządzić wnętrze w stylu FRANCUSKIM? ZDJĘCIA

Styl francuski we wnętrzach to przede wszystkim swobodne połączenie starego z nowym oraz wdzięk i elegancja we wnętrzu. Artystycznie zestawione tkaniny i odrobina złocenia dodają wnętrzom w stylu francuskim ciekawego charakteru.

Wnętrza domów. Eksplozja koloru we wnętrzu

Dwa domy, dwa miasta, jedna fascynacja - kolory wnętrza. Pierwsze wnętrza domu to dawny garaż pogotowia ratunkowego, przerobiony na azyl dla fotografa i urbanistki, drugie wnętrza domu - naszpikowany elektroniką tęczowy „plac zabaw” dla dzieci i dorosłych. Ile tu pomysłów!

Nowoczesne wnętrza w stylu eklektycznym urządzone dla mężczyzny

W 197-metrowym apartamencie urządzonym jak dla rodziny mieszka singiel, który chciał, by wystrój wnętrz stwarzał domową atmosferę. Aranżacja wnętrza nawiązuje do stylu eklektycznego. Nowoczesne wnętrze z wdziękiem udaje rodzinne lokum w starej kamienicy.

Tajemnicza góra

On jest przedsiębiorcą, ona działa w organizacji charytatywnej. Pracują do późna. Gdy chcą odpocząć od ludzi i zgiełku, nie muszą uciekać ani w świat, ani od świata. Wracają do apartamentu w centrum stolicy. Od razu wchodzą w swój „lounge” (wypoczynek) – „przyciszone” światła i miękkie cienie zwielokrotnione błyszczącymi frontami minimalistycznych mebli.  

Jak urządzić łazienkę prosto i z umiarem

Oszczędna i wyważona aranżacja łazienki - im mniej elementów tym lepiej. Tajemnica drzemie w jakości użytych materiałów.

W kwietniowym numerze Dobrego Wnętrza

Świętujemy 20-lecie, więc spoglądamy wstecz, ale patrzymy też przed siebie.

MM 2/2016 - Powitanie z Afryką: Nina Soboniak z Józefosławia

Czy można pogodzić miłość do klasycznej elegancji, nowoczesności i… wnętrz rodem z filmu „Pożegnanie z Afryką”? Można! Potrzeba tylko wyczucia i odwagi, która pozwoli z uśmiechem łamać konwencje – a tego Ninie nie brakuje…

Konkurs fotograficzny dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „M jak mieszkanie” i Agata Meble. Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego zakątka w mieszkaniu. Najlepsze stylizacje nagrodzimy bonami na zakupy w salonach Agata Meble!

Wnętrze z okładki

Czyste uczucie
Artystka Ewa Bathelier bielą rozproszyła mrok, który latami gromadził się w starym warszawskim mieszkaniu. Przywołała najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, zaprosiła do wnętrza światło.

Przytulny salon. Jakie kolory i tkaniny wybrać?

Gdy we wnętrzu panuje przytulny nastrój, czujemy się bezpieczni, lepiej odpoczywamy. W lutowym numerze M jak mieszkanie (2/2013) podpowiadamy, jak urządzić salon i ocieplić atmosferę wnętrza. Na jakie kolory i tkaniny postawić? Co powiesić w oknie? Oto dwa przykłady.

Światło tworzy dom

„Rzeźbi” przestrzeń, wydobywając architekturę pomieszczenia. Potrafi zmieniać „na oko” metraż, podkreślać atuty i odwracać uwagę od słabych stron. Ale to jeszcze nie wszystko: światło nadaje wnętrzu coś nieuchwytnego lecz bardzo ważnego – nastrój.

Lampy jak diamenty

LAMPY JAK DIAMENTY
Niekiedy lampy cenniejsze są od diamentów. Odgrywają rolę biżuterii we wnętrzu: przyciągają wzrok i olśniewają otoczenie. Nie tylko liczbą watów, lecz formą, fakturą i przede wszystkim - pomysłem

W numerze kwietniowym

Tematy kwietniowego numeru DW podyktowała nam sama wiosna. Zajmiemy się m.in. strefą dzienną, konkretnie salonem i jadalnią.

W krainie światła

Iza, Sylwester, Alex, Daniel i kotka Bibi na schodach domu nad Wisłą. Na zewnątrz mają wiejskie zacisze w sercu stolicy, we wnętrzach – miejski minimalizm z designerskimi obiektami świetlnymi pod sufitem.   

W numerze marcowym

W numerze marcowym tematem przewodnim są łazienki dla gości i gospodarzy w jednym domu, łazienki dla dzieci i trendy łazienkowe 2011 - nowinki rekomendowane przez architektów.

Jak dobrać plakat?

Jaki jest klucz właściwego doboru plakatu do wnętrza? Czym należy się kierować? Gustem, zainteresowaniami czy kolorem? Co wypada dzisiaj mieć na ścianie?

Małe mieszkanie z bogatym wnętrzem

Małe mieszkanie Justyny jest jak jego właścicielka - czułe na kolor, zaskakujące, o bogatym wnętrzu. Aranżacja wnętrza mieszkania wyraża miłość do sztuki i zmian. Nie ogranicza go mały metraż (30 m2).

Strona 1 z 1

1