WNĘTRZA

(192 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY WNĘTRZA

IKEA aranżacje - meble do małego mieszkania. 19m2 z pomysłem!

IKEA aranżacje - meble do małego mieszkania. 19m2 z pomysłem!

Małe mieszkanie (19 m2) urządzono tylko meblami IKEA. Aranżacja małego mieszkania była prawdziwym wyzwaniem: mały budżet i małe wnętrza. 90% mebli w tym mieszkaniu jest z IKEA. Zobaczcie jak pracownia PL.architekci poradziła sobie z tym zadaniem i stworzyła świetne wnętrza. Dla nas rewelacja!

Dom wielowarstwowy

Dom wielowarstwowy

Joanna zajmuje dwupoziomowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie od 15 lat. Widać w nim różne etapy wnętrzarskich fascynacji oraz potrzebę otaczania się sztuką, markowym wzornictwem i dekoracjami. Miłość do zwierząt potwierdza niezliczona ilość ich wizerunków

Mam patent na kolory

Mam patent na kolory

Nie potrafię żyć bez kolorów – mówi Alexandra. – Moją miłość do barw widać na radosnych meblach, które nieustannie sprowadzam do domu. Naprawiam je, maluję i ciągle przestawiam.

Wspólna produkcja oczek

Kobietą z pasją zostałam poniekąd dziedzicznie – śmieje się Ada, która zaprosiła nas niedawno do Sosnowca. Tam czekała na nas ze zgraną trzypokoleniową rodziną miłośników DIY

Nadmorskie opowieści

Okna wychodzą na czerwone dachy sąsiednich kamienic oraz dzwonnicę pobliskiego kościoła. Dźwięk kurantów odmierza domownikom czas. – Widok niemal jak w Paryżu – mówi Edyta

Nasz dom powstał z miłości

Kochamy rzeczy z duszą, to, co piękne, muzykę – mówią Aneta i Jacek. – W efekcie wnętrza są przytulne, z nutką francuskiej nostalgii…

Porywy serca

Głębokie aksamitne tony barw, kupione pod wpływem chwili wyjątkowe przedmioty, motywy balansujące na granicy elegancji i kiczu składają się na osobisty styl odzwierciedlający artystycznego ducha domowników, Katarzyny i Roberta.

Horoskop dla Koziorożca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Koziorożca powinna być przede wszystkim funkcjonalna i klarowna. W podróży czy we własnym łóżku, Koziorożec zawsze ma porządek. Dlatego wnętrza muszą być dobrze rozplanowane. Sprawdzą się schowki i szafy, które pozwolą zachować ład w mieszkaniu.

Horoskop dla Bliźniąt: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

Horoskop dla Byka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Spróbujmy urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Byka powinny się rodzić w pałacach. Luksus, piękno, klasyka - w takich wnętrzach Byki od dziecka czują się szczęśliwe i bezpieczne.

Horoskop dla Lwa: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Lew, pan i władca na włościach. Najchętniej wprowadziłby się do jakiegoś ładnego pałacyku. Co się stanie, gdy zapędy dyktatorskie zacznie realizować w wystroju wnętrz? Lew ceni komfort i wygodę w aranżacji wnętrza, z chęcią kupi wygodną, dużą kanapę czy fotel dyrektorski, a także postawi na dekoracyjność wnętrza.

Horoskop dla Ryb: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Choć wielki błękit to ich żywioł, Ryby nie są zimnymi stworzeniami. Lubią wnętrza subtelne i zmysłowe. Aranżacja wnętrz nie może być przytłaczająca i minimalistyczna. Wyobraźnia Ryb jest bezkresna jak ocean, a zmysłowością wodzą na pokuszenie niczym tajemnicze nimfy wodne, co ma odzwierciedlenie w urządzaniu wnętrz.

Horoskop dla Barana: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Aranżacja wnętrza a znak zodiaku, czyli radzimy jak urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Baran raczej nie korzystają z usług architekta podczas urządzania wnętrz. Baran ma mnóstwo własnych pomysłów i dość odwagi, by je realizować podczas aranżacji wnętrza. Zobacz, jakie kolory wnętrza, jakie meble i styl są dobre dla osób spod znaku Barana.

Horoskop dla Wodnika: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Żywiołem Wodnika jest powietrze, czyli wolność. Również w aranżacji wnętrz. Dlatego wnętrza, gdzie łączy się proste wzornictwo z charakterystycznymi dodatkami to sposób na wyrażenie przekornej osobowości osób spod znaku Wodnika. Aranżacja wnętrz dla Wodnika to nowoczesność i odkrywczość. Wodnik jest ekscentrycznym liberałem, również w swoim wnętrzu.

Horoskop dla Skorpiona: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Skorpion kocha tajemnice i rzeczy z historią. Lubi wnętrza w stylu glamour, pełne elegancji i luksusu. Wyrazista osobowość Skorpiona nie odnalazłaby się w banalnym wnętrzu. Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Skorpiona musi być wysmakowana.

Horoskop dla Raka: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Rak nigdy nie będzie globalistą, dlatego nie lubi nowinek w aranżacji wnętrz. Wnętrza nowoczesne musi ostrożnie oswoić, na tym właśnie polega jego wdzięk. Ale nie ma domatora nad Raka. Dlatego jego wnętrza są ciepłe i rodzinne.

Horoskop dla Panny: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Panna siebie i swoje wnętrza ubiera w rzeczy proste, bo są praktyczne. Otwórz oczy, moja Panno, wybieraj proste, bo piękne. Reszta to szczegół. Aranżacja wnętrz w wydaniu Panny jest zrobiona z wyczuciem. Osoby spod znaku Panny lubią dobrej jakości przedmioty i modułowe, praktyczne meble.

Horoskop dla Strzelca: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Strzelce nie inwestują wielkich pieniędzy w urządzanie wnętrz. Wolą często zmieniać meble i dekoracje wnętrz. W przerwach między podróżami. Osoby spod tego znaku zodiaku traktują swoje wnętrza ze swobodą, a szalone kolory to pochodna ich impulsywności. Aranżacja wnętrz lekka, żywa i spontaniczna oznacza dla nich otwartość na świat. Strzelec musi jednak uważać aby nie popaść w niespójność podczas urządzania swojego mieszkania.

Horoskop dla Wagi: wnętrze zgodne ze znakiem zodiaku – szczęśliwe kolory i trendy

Przy całej swej skłonności do blichtru i szokujących efektów Waga ma słabość do natury w stanie czystym, dlatego ceni symetrię i elegancję w aranżacji wnętrz. Czy jest jakiś sposób na zaspokojenie we wnętrzu jej potrzeb estetycznych i... przyrodniczych?

MM 4/2018 - Szczęście z historią w tle: Magdalena i Szymon Szczęśni

Magda i Szymon o swoim mieszkaniu w poznańskiej kamienicy mówią „przytulne gniazdko”. Dzielą je z córkami Marceliną i Melanią. Oryginalne elementy architektury połączyli z nowym, ale stylizowanym wyposażeniem i rodzinnymi pamiątkami.

MM 4/2018 - Z natury rzeczy: Bogumiła Bochenek

Dom, którego mieszkańcy wykazują silne przywiązanie do świata przyrody, nie może być nudny. Tym bardziej, gdy gospodyni ma słabość  do industrialnych motywów i staroci, a pan domu z pasją oddaje się majsterkowaniu

MM 4/2018 - Angielskie inspiracje: Agnieszka Miłoszewska

11-letni pobyt Agnieszki w Anglii zmienił jej życie: zdobyła tam doświadczenie zawodowe, założyła rodzinę i… odnalazła wymarzony styl wnętrzarski, w którym urządziła dom w Polsce.

Dekoracja wnętrz. Dekoracje z morskich głębin

Dekoracja wnętrz w morskim stylu wprowadza do mieszkania wakacyjny nastrój. Dekoracje z motywami z morskich głębin powracają na tkaniny i tapety. Zaproś do wnętrza muszelki, żaglówki, koralowce, a poczujesz wiatr od morza... Aranżacja wnętrz: zdjęcia i inspiracje.

DEKORACJA WNĘTRZ: badania zaskakują -  kobiety nie lubią aranżować kuchni

Wydawać by się mogło, że wszyscy chętnie dekorujemy wnętrza, w których mieszkamy. A jednak tak nie jest. Najnowsze badania pokazują, że kobiety wcale nie lubią upiększać kuchni. Zgadzacie się z tym?

DELIKATNE WNĘTRZA w stylu shabby chic ZDJĘCIA

Dekorowanie wnętrz w stylu shabby chic jest bardzo popularne. Shabby chic nadaje wnętrzom romantyzmu i kobiecości. ZDJĘCIA wnętrz urządzonych w tym stylu spodobają się tym, którzy cenią delikatność i łagodność w mieszkaniu.

Strona 1 z 8

1 2 3 4 5 6 7 ... 8