WĄSKI PRZEDPOKÓJ

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WĄSKI PRZEDPOKÓJ

Sposób na mały przedpokój: wielka rola lustra w małym wnętrzu!

Sposób na mały przedpokój: wielka rola lustra w małym wnętrzu!

Główną rolę w małym przedpokoju zagrać może tylko ono - LUSTRO. Wybawiciel z wielkich opresji małych i nieustawnych przestrzeni, gabarytami perfekcyjnie imituje wejście do alternatywnej przestrzeni. Iluzoryczność jaką daje duże lustro w małym przedpokoju pozwala poszaleć z fakturami i wzorami. Zainspirujcie się ciekawą propozycją na aranżację małego przedpokoju w świetlistej bieli!

Aranżacja przedpokoju: jak urządzić długi i wąski przedpokój?

Aranżacja przedpokoju: jak urządzić długi i wąski przedpokój?

Jak urządzić długi i wąski przedpokój? Ten typ przedpokoju jest jednym z trudniejszych do zagospodarowania. Ciągnie się w „nieskończoność” i sprawia wrażenie, jakby nie było w nim miejsca na nic. Tymczasem da się go funkcjonalnie urządzić! Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, sprawdź galerię przykładowych aranżacji długiego i wąskiego przedpokoju i zainspiruj się naszymi poradami!

Aranżacje wnętrz: przedpokój. Urządzanie przedpokoju od A do Z

Aranżacje wnętrz: przedpokój. Urządzanie przedpokoju od A do Z

Przedpokój jest wizytówką mieszkania i trzeba go potraktować jak inne wnętrza. Udowadniamy, że przedpokój nie musi być ciemny ani nudny. W dobrze urządzonym przedpokoju chętnie się zatrzymamy. Oprócz tego, że ładne, musi być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze. Wygodę zapewnią meble do przedpokoju, tj. szafy, wieszaki, szafki na buty.

Jakie powinny być przedpokoje

Hol ma do spełnienia niebagatelne zadanie. Powinien robić dobre pierwsze wrażenie. Ale nie chodzi tylko o grę pozorów. Musi być też wygodny.

Przedpokój aranżacje: jak urządzić przedpokój wąski i ciasny

Co można zrobić w wąskim przedpokoju. Jak urządzić przedpokój, w którym nie zmieści się ani szafa, ani komoda, ani nawet szafki na buty? W ciasnym i długim przedpokoju można wykorzystać powierzchnię ściany, pobawić się formą, światłem i kolorem.

Mały i wąski PRZEDPOKÓJ W BLOKU: ładna aranżacja

Przedpokój w bloku jest wąski i ciemny, ale dzięki pomysłowej aranżacji wnętrze stało się jasne. Wnętrzarskie triki powiększyły optycznie mały przedpokój, a przestrzeń stała się uporządkowana i przyjazna.

Sposób na urządzenie wąskiego przedpokoju

Mały, wąski przedpokój, to problem większości niedużych mieszkań w blokach. W takim przedpokoju często nie ma miejsca na wstawienie wolnostojącej szafy czy też stworzenie szafy wnękowej. Zwykle używana na codzień odzież wierzchnia, obuwie, akcesoria (torebki, parasolki) pozostają wtedy na widoku, powodując wrażenie nieładu. Jak można rozwiązać ten problem?

Strona 1 z 1

1