VASCO

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY VASCO

Grzejniki dekoracyjne, czyli ciepło w pięknej oprawie. Poznaj ich rodzaje!

Grzejniki dekoracyjne, czyli ciepło w pięknej oprawie. Poznaj ich rodzaje!

Czy grzejniki mogą być praktyczną dekoracją? Jak najbardziej! Należy tylko wybrać takie modele, których nikt nie chciałby zasłaniać. To o tyle istotne, że wszelkie osłony ograniczają zasadniczą rolę grzejników, czyli oddawanie ciepła do otoczenia. Na co więc warto się zdecydować? Odpowiedzi znajdziesz niżej!

Nowości łazienkowe: praktyczne i eleganckie grzejniki, które zdobią wnętrze

Nowości łazienkowe: praktyczne i eleganckie grzejniki, które zdobią wnętrze

Czy grzejnik łazienkowy może być dekoracją wnętrza? Jak najbardziej! Ponieważ trendy często się zmieniają, warto postawić na coś ponadczasowego. Doskonałą propozycję stanowi elegancki minimalizm. Takie grzejniki łatwo zresztą wkomponować w wystrój w dowolnym stylu. Co więcej, stanowią świetną inwestycję na wiele lat.

Wielofunkcyjne grzejniki łazienkowe – jak wybrać najlepsze?

Wielofunkcyjne grzejniki łazienkowe – jak wybrać najlepsze?

W łazience potrzebna jest nieco wyższa temperatura niż w innych pomieszczeniach. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego grzejnika. Warto pamiętać, że taki grzejnik może być przy okazji ciekawą dekoracją wnętrza. Z kolei w małych łazienkach świetnie sprawdzają się rozwiązania wielofunkcyjne. Dzięki nim oszczędzamy miejsce, a zarazem wzbogacamy wystrój o ciekawy element. Jak to osiągnąć w przypadku grzejników?

Klimakonwektor, czyli grzejnik i klimatyzator w jednym. Poznaj jego zalety!

Ogrzewanie pomieszczeń zimą, a chłodzenie latem – i to za pomocą jednego urządzenia? Taką wspaniałą możliwość zapewnia klimakonwektor. To zamknięty w obudowie wymiennik ciepła z wentylatorem podłączony do instalacji grzewczej oraz chłodniczej. Warto bliżej się mu przyjrzeć!

Rekuperator do wentylacji zdecentralizowanej – poznaj zalety innowacyjnego systemu

Wentylację zdecentralizowaną można bez problemu zainstalować w już istniejących domach i mieszkaniach. Wydajna, cicha, łatwa w utrzymaniu – to tylko niektóre jej zalety. Ważnym elementem systemu jest wysokiej klasy rekuperator decentralny zapewniający optymalny odzysk ciepła. Czas się mu bliżej przyjrzeć!

Strona 1 z 1

1