URZĄDZIĆ

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY URZĄDZIĆ

Drewniane meble w salonie: antyki KONTRA nowoczesne meble do salonu!

 Drewniane meble w salonie: antyki KONTRA nowoczesne meble do salonu!

Drewniane meble w salonie to wybór trwały i (znów) szalenie modny! Jak więc rozumieć nową-starą modę na meble drewniane: czy w aranżacji salonu postawić na meble stylowe i antyczne, czy też urządzić salon nowoczesnymi i lekkimi formami designerskich drewnianych mebli do salonu? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Projekt wnętrz domu dla rodziny. Nowoczesność i wygoda!

Projekt wnętrz domu dla rodziny.  Nowoczesność i wygoda!

Celem tego projektu wnętrz mieszkania było stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny z dwójką dzieci. Powstała nowoczesna, otwarta przestrzeń dzienna z dużą kuchnią, jadalnią i salonem oraz część prywatna z sypialniami. Ciekawym elementem aranżacji jest dobór i rozmieszczenie oświetlenia – właśnie światło stało się kropką nad „i” projektu wnętrz.

Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Jak urządziła mieszkanie właścicielka pracowni rękodzieła szydełkowego? Zobaczcie!

Wystrój wnętrz domu właścicielki pracowni, w której powstają szydełkowe robótki, pełny jest dekoracji, koronkowych taśm, zawieszek. W kuchni, pokojach dziewczynek znajdziemy przerobione puszki po kawie i odnowione mebelki dla lalek, dziergane dywany, serwetki i poduszki. Zobaczcie jak mieszka kobieta pełna pasji do robótek szydełkowych

Mieszkanie w stylu minimalistycznym z zielonym motywem przewodnim. Nagroda VASCO!

Kolory biały i zielony będą motywem przewodnim aranżacji wnętrz mieszkania w stylu minimalistycznym. Wszechobecna biel stanie się tłem dla zielonych roślin i urządzeń, które zazwyczaj wybieramy w kolorach neutralnych. Warto zobaczyć nagrodzoną aranżację wnętrz w 11 edycji konkursu VASCO Integracja, w kategorii Projekt koncepcyjny!

Projekt wnętrz apartamentu w kolorach pastelowych dla rodziny z dziećmi

Aranżacja wnętrz  w kolorach pastelowych i stylu minimalistycznym okazała się być idealną dla rodziny z dwójką małych dzieci. Dzięki dobrze dobranym rozwiązaniom funkcjonalnym i materiałom wykończeniowym każdy z domowników czuje się w apartamemcie swobodnie i wygodnie.

Strona 1 z 1

1