URZĄDZANIE DOMU

(17 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY URZĄDZANIE DOMU

Szczęście do sześcianu

Szczęście do sześcianu

Ewa i Jarek kochają siebie, czworo dzieci, przyrodę i… swój wymarzony dom. – Tu spełniają się nasze marzenia – mówią oboje.– Zapraszamy do środka!

Klasyka zza oceanu

Klasyka zza oceanu

Czy mieszkanie w bloku można urządzić w nowojorskim stylu? Brzmi to dość niewiarygodnie, ale dla Anity z Ostrowa Wielkopolskiego nie ma rzeczy niemożliwych

MM 12/2018 - Bajkowe swięta: Anna Haze

MM 12/2018 - Bajkowe swięta: Anna Haze

Ania z Nidzicy stworzyła w swoim mieszkaniu iście bajkowy krajobraz. Skąpane w bieli wnętrze otuliła puszystymi pledami, blaskiem świec oraz pachnącymi gałązkami igliwia.

MM 12/2018 - Zawiało na biało: Dorota Kamińska

Nowe mieszkanie Doroty Kamińskiej w pełni zasługuje na prezentację na naszych łamach, a tym bardziej w świątecznej aranżacji. Rewelacyjna kolekcja szkła i kryształów (znana już z MM 6/2017) znalazła tu zupełnie inny wyraz, a całe wnętrze zachwyca harmonią i elegancją.

MM 2/2017 - Kropka nad i postawiona: Marta Ryguła z Pszczyny

Tak o swoim poddaszu mówi Marta z Pszczyny. I rzeczywiście – niewielkie mieszkanie wydaje się urządzone na tip-top. Jest tu funkcjonalnie i bardzo klimatycznie, co pani domu osiągnęła, łącząc współczesne wyposażenie z meblami z dawnych lat.

Uroda rzeczy powszednich. Pasja dekorowania domu

Roma Roman jest scenografką. Od dziecka marzyła o domu za miastem, w którym wszystko byłoby według jej pomysłu. Pragnienie się spełniło. Teraz największą radość sprawia jej wymyślanie nowych dekoracji. Stroiki z gałązek i ciasteczek z witrażem są pełne uroku.

Zrobiłam sobie prezent. Dom w Falenicy

Była sobota 14 sierpnia 2004 roku. Właśnie wróciłam z wyprawy w Himalaje. Byłam pełna wrażeń i nowych sił. Trzy dni później kupiłam w Falenicy dom, o jakim marzyłam…

Domowa strefa fashion

Rzeczy przechowywane w garderobie powinny być uporządkowane i łatwo dostępne, dlatego należy ją dobrze zaplanować i umiejętnie z niej korzystać, tak by po pewnym czasie nie stała się zagraconym schowkiem.

Kuchnia z przeszłością

Paulina i Zofia przez kilka lat zbierały ceramiczne i miedziane naczynia w duchu tradycyjnej warmińskiej kuchni. Zgromadziły kolekcję, która spodobałaby się gospodyniom o holenderskim rodowodzie, które niegdyś w niej gotowały

MM 7/2016 - Wszystko było na nie!: Ewa i Adam Dobrowolscy z Namysłowa

Ewa i Adam Dobrowolscy z Namysłowa nie planowali zakupu mieszkania w starym bloku, nie brali pod uwagę wysokiego piętra, nie mieli zamiaru bawić się w remont, ale jak to czasem bywa, wszystko potoczyło się inaczej, niż powinno. I okazało się, że los wiedział lepiej…

Wciąż jest coś do zrobienia!

Iza ze Skawiny rozpoczynając budowę domu, nie wiedziała, że drzemie w niej dusza dekoratora. Odkryła swoją pasję przypadkiem i teraz oddaje się jej całą sobą!

W poszukiwaniu straconego czasu

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że kult prędkości zawładnął współczesnym światem. Pośpiech towarzyszy nam niemal na każdym kroku – w pracy, na zakupach, u lekarza. Nawet w domu i na urlopie, czyli w sytuacjach, kiedy teoretycznie powinniśmy przystopować. Gdziekolwiek jedziemy, skądkolwiek wracamy.

Radość mieszkania

Wracamy do domu z męczącej podróży albo po stresującym dniu pracy, przekraczamy próg i... utwierdzamy się w przekonaniu, że nigdzie indziej nie czujemy się tak dobrze – to bardzo przyjemna wizja. Podpowiadamy, jak ją zrealizować.

Wszystko dla rodziny

Justyna zamieszkała z rodziną w domu za miastem, by zmienić swoje życie. Teraz ma więcej czasu, więcej miejsca, i wszyscy są szczęśliwsi

Dom w stylu osobistym

Beata Michalak stylem osobistym nazywa  konwencję, w jakiej zaaranżowała swój dom pod Warszawą. To efektowna mieszanka stylów z dominantą wygody i elegancji.

Urok stabilizacji

Elegancko, harmonijnie, z nutką angielskiej nostalgii – to najkrótszy opis domu Ewy Pietraszewskiej. Jego ponadczasowy wdzięk tkwi między innymi w prostocie i pięknych detalach

Strona 1 z 1

1