UMYWALKA

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY UMYWALKA

Umywalki nablatowe w modnej, stylowej łazience

Umywalki nablatowe w modnej, stylowej łazience

Umywalka nablatowa to dobre rozwiązanie do każdej łazienki, daje ogromne możliwości aranżacyjne. W zależności od formy sprawdzi się w łazience w każdym stylu, zarówno dużej, jak i małej. Umywalki stawiane na blat są dostępne w rozmaitych formach, zrobione z oryginalnych materiałów. Sprawiają, że każda łazienka nabiera stylu i charakteru.

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu może mieć niepowtarzalny klimat. Najważniejsze jednak, żeby wnętrze było wygodne. Podpowiadamy, jak w łazience pod skosami ustawić wannę, umywalkę, sedes.

Pomysł na MAŁĄ ŁAZIENKĘ: urządzenia narożne. Aranżacja łazienki w bloku

Pomysł na MAŁĄ ŁAZIENKĘ: urządzenia narożne. Aranżacja łazienki w bloku

W aranżacji małej łazienki ważne są odpowiednie kształty urzadzeń, które oszczędzą cenne centymetry. Bardzo często dzięki umieszczeniu umywalki, miski ustępowej lub brodzika w narożniku możemy lepiej wykorzystać niedużą powierzchnię małej łazienki - zwłaszcza w bloku. Dowiedz się jak wkomponować narożne elementy do małej łazienki.

Kolorowe i oryginalne umywalki

Łazienkowa ceramika to już nie tylko klasyczna geometria kształtów. Dla tych, którzy chcą wyjść poza znane wszystkim koła i prostokąty, jest coś jeszcze! Umywalka nablatowa w kształcie plamy.

Nowoczesne umywalki. Kocham miasto

Awangardowe projekty doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnej łazienki. Czarno-białe grafiki, które zdobią umywalki, przykuwają wzrok i nadają wnętrzu wyjątkowy nastrój.

Strona 1 z 1

1